آغاز به کار مراحل ساخت سد معشوره از هفته آینده
آغاز به کار مراحل ساخت سد معشوره از هفته آینده
استاندار لرستان در جلسه ای که شامگاه امشب با وزیر نیرو برگزار کرد از آغاز به کار مراحل ساخت سد معشوره از هفته آینده خبر داد.

به گزارش گفتار ما ۲۴، در جلسه استاندار لرستان و وزیر نیرو با حضور نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی، معاون هماهنگی امور عمرانی و سید نظام الدین موسوی عضو هیات رئیسه مجلس برگزار گردید.
استاندار لرستان پس از پایان جلسه  گفت: موضوع پیگیری فرآیند شروع بکار و انعقاد قرار داد جدید سد معشوره با حضور وزیر محترم نیرو در این جلسه مورد بررسی و تبادل نظر قرار گرفت.
زیویار اظهار داشت: در این جلسه که در دفتر وزیر نیرو در تهران برگزار شد، پس از بررسی موارد مطرح شده مقرر گردید از هفته آینده فرآیند ساخت و تکمیل سد معشوره آغاز شود.
وی افزود: طبق توافق صورت گرفته در جلسه تصمیم بر آن شد قرار داد جدید سد معشوره با قید فوریت نهایتا تا ۳ ماه آینده نهایی و منعقد شود.
استاندار لرستان بیان داشت: سد معشوره یکی از مطالبات مهم مردم استان است که در سفر اخیر رئیس‌جمهور محترم به استان مطرح گردید و در مصوبات این سفر برای تامین اعتبار و تکمیل گنجانده شد که با پیگیری های صورت گرفته مراحل ساخت سد آغاز خواهد شد.