آقای رئیسی از طلا شدن پشیمان گشته‌ایم
آقای رئیسی از طلا شدن پشیمان گشته‌ایم
نماینده مردم خرم آباد و چگنی گفت: آقای رئیس جمهور از طلا شدن پشیمان گشته‌ایم مرحمت فرمایید ما را مس کنید. استان ویژه لرستان کجا رفت؟ چه شد؟ نخواستیم! همان استان معمولی را برای ما محاسبه کنید.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، مرتضی محمودوند در نطق پیش از دستور مجلس شورای اسلامی گفت: استانی که زاینده و سرچشمه تمام مخازن آبی استان‌های همجوار است، اکثر روستا‌های آن آب شرب ندارد، وزارت نیرو قول داده است که آب شرب روستا‌های حوزه انتخابیه بنده تأمین شود اما تا امروز هیچ کاری انجام نشده است.
وی تصریح کرد: لرستان، شرایط وخیمی دارد کسانی که سابقه اسنادی ضد انقلاب دارند، کسانی که در گذشته در حوزه اصلاحات بودند و در دولت‌های هاشمی، خاتمی بودند و احمدی نژاد بودند، امروز هم در دولت رئیسی همه کاره هستند. افراد معلوم الحال همه کاره استان لرستان شدند.
محمودوند گفت: نمی‌خواهم فاجعه‌ای در استان لرستان که در موضوع دولت حضرتعالی است را با صراحت اعلام کنم، خواهش می‌کنم موضوع را بررسی کنید. دقت کنید کدام مجلس در طول تاریخ ایران، به این حد ذلیل و بی‌اعتنا شده بود.
نماینده مردم خرم آباد و چگنی گفت: آقای رئیس جمهور از طلا شدن پشیمان گشته‌ایم مرحمت فرمایید ما را مس کنید. استان ویژه لرستان کجا رفت؟ چه شد؟ نخواستیم! همان استان معمولی را برای ما محاسبه کنید. مصوبات سفر حضرتعالی در مقایسه با سایر استان‌ها با توجه به شاخص سرزمینی و جمعیتی، حداقل در حوزه کشاورزی ظالمانه است.