علی گودرزیان، طی یادداشتی عنوان کرد:

آقای شهردار! این آن توست

از نماینده ولی فقیه، حجت الاسلام شاهرخی امام جمعه ی محترم خرم آباد می خواهیم تا در این بزنگاه استراتژیک با رایزنی و گفت و گو با طرف ها، از حقوق مردم دفاع کنند!

علی گودرزیان، فعال سیاسی و رسانه ای لرستان طی یادداشتی که برای گفتار ما ۲۴ ارسال کرده است، نوشت: روز موعود فرا رسید و بعد از یکسال و اندی نتیجه ی نشست ها و توافقات و مصوبات پشت پرده ی ارتش، میراث فرهنگی، شهرداری و استانداری در اتاق معاونت عمرانی استانداری این روزها دارد برای مردم رو می شود و البته مردم تازه متوجه می شوند آبشان در چه کرتی است!
بر اساس آن مصوبات، قرار شد ساختمان های تاریخی برای تاسیس یک «مجموعه ی تاریخی» تحویل اداره میراث فرهنگی شود، بخشی از زمین ۱۵ هکتاری به تملک ارتش دربیاید و هفت هکتار فضای سبز بماند و هفت درصد هم به عنوان املاک تجاری به شهردداری واگذار شود تا درآمد حاصل از محل فروش این املاک، فقط در مسیر بازگشایی خیابان انقلاب هزینه شود.
جناب آقای فتوحی! شهردار شهر خرم آباد! می دانم فشارها برشما زیاد می شود و این روزها هرکسی هم می تواند تازیانه بزند اما خیلی ها چشم انتظار تصمیمات و تلاش ها و مقاومت های شما هستند.
هرشخصی هر انسانی در زندگی یک «آنی» دارد این روزها آنِ توست، تویی که می توانی سمت مردم بایستی و البته هزینه هم بدهی!
این ،«آن»، می تواند تمام آنات تو تلقی شود! بگذار فاش بگویم تمام زندگی شما می تواند در این «آن»، خلاصه شود! تو را در آینده با این «آن» قضاوت و داوری می کنند! پای حقوق مادی و معنوی این شهر و مردمش بایستید!بمانید! نترسید! هزینه بدهید! زندگی در همین آنات است!
گویا از استانداری هیچ آبی گرم نمی شود و استاندار ویژه در این باره انگار وظیفه ای ندارد! اما شما می توانید نقش کاتالیزور داشته باشید یا نقطه ی اتصال مردم و ارتش و میراث و استانداری و شهرداری باشید!
تلاش کنید این مجموعه لت و پار نشود! تلاش کنید این دلخوشی از مردم خرم آباد گرفته نشود! تلاش های شما نتیجه می دهد، مردم پیگیر هستند، کنشگران اجتماعی مطالبه گر، قدر دان شما هستند!
ما از فرماندهی لشگر ۸۴ هم انتظار داریم در سمت مردم بایستند و حقوق ارتش را از طریق توافق و تهاتر پیگیری کنند و این مجموعه را به مردم ببخشند و بگذرند!
از نماینده ولی فقیه، حجت الاسلام شاهرخی امام جمعه ی محترم خرم آباد می خواهیم تا در این بزنگاه استراتژیک با رایزنی و گفت و گو با طرف ها، از حقوق مردم دفاع کنند! استراتژیک از آن روی که هرگونه آسان گیری قابل جبران نیست!