آمادگی صددرصدی پلیس لرستان درتامین نظم و امنیت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)
آمادگی صددرصدی پلیس لرستان درتامین نظم و امنیت ایام عزاداری حضرت اباعبدالله الحسین(ع)
فرمانده انتظامي استان لرستان از برنامه ‌‌ريزي منسجم و آمادگي صد درصدي پليس لرستان در تامين نظم و امنيت ایام عزاداري حضرت اباعبدالله الحسين(ع) خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، یحیی الهی در گفت و گو با خبرنگاران ضمن تسلیت ایام ماه محرم الحرام، بیان داشت: هرساله عاشقان حضرت اباعبدالله الحسین(ع) همنوا با کاروان کربلا، شور و شعور حسینی را احیا می‌کنند و عشق به خاندان اهل بیت عصمت و طهارت (ع) را در دلها زنده نگه می‌دارند.
وی با اشاره به اینکه در این ایام ماموریت‌ های کارکنان پلیس در برقراری نظم و امنیت مراسم عزاداری شهروندان افزایش پیدا می کند، اضافه کرد: آمادگی لازم برای انجام هر چه بهتر و مطلوب ‌تر امنیت عزاداران حسینی(ع) تکلیفی است که پلیس با برنامه ‌ریزی های منسجم و‌ با جدیت آن را دنبال می کند.
فرمانده انتظامی استان لرستان روان سازی ترافیک و امنیت عزاداران حسینی(ع) و برنامه های عملیاتی در پیشگیری از جرایم را از مهم ‌ترین اولویت های پلیس در این ایام عنوان کرد و گفت: پلیس همگام با عزاداران و با بسیج امکانات در راستای تأمین نظم و امنیت شهروندان با مشارکت و همراهی عموم عزاداران انجام وظیفه می‌کند.
الهی در پایان خاطرنشان کرد: پلیس استان در جای جای لرستان همگام و همراه با عزاداران حسینی (ع) در برگزاری این مراسم سهیم خواهد بود و امیدواریم عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) طبق سنوات گذشته با پلیس برای ایجاد نظم و امنیت و ارتقاء انضباط اجتماعی همکاری لازم را داشته باشند.