آمادگی شهرداری برای سامان دادن خیابان های ساحلی شرقی و غربی پلدختر
آمادگی شهرداری برای سامان دادن خیابان های ساحلی شرقی و غربی پلدختر
رییس شورای اسلامی شهر پلدختر از آمادگی شهرداری برای سامان دادن به خیابانهای ساحلی شرقی وغربی این شهر خبرداد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، مجتبی حسینی پیش از خطبه های نماز جمعه پلدختر اظهار کرد: جهت تقسیم کار و پیشبرد بهتر امور به تشکیل سه کمیسون عمران  برنامه و بودجه حقوقی فرهنگی و اجتماعی  و محیط زیست اقدام کرده است.
وی افزود:این اقدام باعث می شود موضوعات مختلف ابتدا با دقت بیشتر بررسی و چکش کاری وپس از آن در صحن شورا جهت تصمیم نهایی طراحی شود.
رییس شورای اسلامی شهر پلدختر گفت: جلسه های مستمری بین شورا و شهرداری در زمینه بررسی مشکلات شهر برگزار می شود که پس از جمع بندی، راهکارهای رفع آن  در جلسه هایی با حضور مسئولان مرتبط شهرستان مطرح می شود.
وی بیشترین ارتباط کاری شهرداری با مسوولان را در ۲ حوزه مسکن وعمران دانست و افزود: این مشکلات به ویژه درحوزه معاونت عمرانی استانداری و اداره کل مسکن و شهرسازی مطرح و پیگیری لازم در این حوزه صورت می گیرد.
حسینی یادآور شد: آزادسازی حریم رودخانه کشکان در بخش های ساحلی شرقی وغربی شهر پلدختر از مهمترین مباحث در رایزنی با مسوولان است.
وی افزود:بنابراین حدود ۲۰ روز پیش آخرین جلسه مربوط به این موضوع در استانداری با حضور مدیران کل بحران استانداری، بنیاد مسکن، اداره کل راه و شهرسازی، مدیرعامل آب منطقه ای استان، فرماندار و شهردار و شورای اسلامی شهر پلدختردر محل استانداری لرستان تشکیل شد.
رییس شورای اسلامی شهر پلدختر گفت: راهکارهای لازم جهت حل این مشکل در این جلسه مطرح شد که در صورت آزادسازی حریم ، حل مشکل املاک اشخاص حقیقی و حقوقی در حریم و رفع معارض،مجموعه شهرداری آمادگی دارد خیابانهای ساحلی شرقی و غربی را سر و سامان دهد.
حسینی افزود: شهرداری پلدختر برای این اقدام و انجام کار به صورت کیفی واصولی نیازمند کمک  وهمکاری استانداری لرستان و فرمانداری پلدختر می باشد.