آمادگی ۲۳۵ مرکز و پایگاه نیکوکاری استان برای جشن شور عاطفه ها در لرستان
آمادگی ۲۳۵ مرکز و پایگاه نیکوکاری استان برای جشن شور عاطفه ها در لرستان
مدیرکل کمیته امداد لرستان گفت: ۲۳۵ مرکز و پایگاه مراکز نیکوکاری پایگاه در سطح استان برای دریافت کمک‌های مردمی به طرح شور عاطفه‌ها مشارکت کردند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، جلال شیخ‌پور در گفت و گو با خبرنگاران با اشاره به در پیش بودن سال‌تحصیلی جدید و برگزاری جشن شور عاطفه‌ها، اظهار کرد: پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی از ۲۳ شهریور در لرستان دایر شده و تا ۱۵ مهرماه فعالیت دارند.
وی با بیان اینکه پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح معابر شهری لرستان برپا شده است، افزود: این پایگاه‌ها در مصلاهای نماز جمعه جمعه آخر شهریور و در مدارس نیز هفته اول مهر برپا می‌شود.
مدیرکل کمیته امداد لرستان با بیان اینکه پایگاه‌های جمع‌آوری کمک‌های مردمی برای شور عاطفه‌ها به‌ صورت ثابت و سیار آماده دریافت کمک‌های نقدی و غیرنقدی مردم استان است، اضافه کرد: ۲۳۵ پایگاه در مجموع در سطح شهر و روستاهای لرستان برای دریافت کمک‌های مردمی به دانش‌آموزان محروم استان دایر شده است.
شیخ‌پور با بیان اینکه تلاش ما بر این است تا اقلام موردنیاز دانش‌آموزان محروم لرستان را در آستانه سال‌تحصیلی جدید تهیه کنیم، گفت: مردم استان سال گذشته ۲۴ میلیارد تومان به طرح شور عاطفه‌ها کمک کردند.
مدیرکل کمیته امداد امام خمینی(ره) لرستان با اشاره به اینکه ۲۲ هزار دانش‌آموز تحت پوشش کمیته امداد استان هستند، اظهار کرد: مشارکت مردم، خیران و ادارات افزایش ارائه خدمات بیشتر به دانش‌آموزان محروم لرستان را به‌دنبال دارد.

print