آینده لرستان روشن است
آینده لرستان روشن است
امام جمعه خرم آباد با بیان اینکه دورانی که لرستان از توسعه نیافتگی رنج می‌برد، گذشته است، تصریح کرد: با همت دولت خدمتگزار یقین دارم که لرستان ساخته خواهد شد و آینده روشنی در انتظار آن است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های نماز جمعه خرم آباد با بیان اینکه دورانی که لرستان از توسعه نیافتگی رنج می‌برد، گذشته است، تصریح کرد: با همت دولت خدمتگزار یقین دارم که لرستان ساخته خواهد شد و آینده روشنی در انتظار آن است.
وی از دولت سیزدهم و کارگزاران آن در لرستان خواست در برنامه هایشان توسعه متوازن و فساد ستیزی و عدالت محوری و بازسازی انقلابی در ساختار فرهنگی و اداری را مد نظر قرار دهند.
امام جمعه خرم آباد، وضعیت بیمارستان‌های استان را مطلوب دانست و خواستار تکمیل بیمارستان‌های نیمه‌تمام و تجهیز آن‌ها به امکانات درمانی شد.
وی سفرهای استانی اعضای هیأت دولت را تکمیل کننده سفرهای رئیس جمهور دانست و گفت: ساخت سدهای در حال احداث و به خصوص مطالعه سد معشوره، اتصال راه آهن سراسری به خرم آباد، تسریع در ساخت جاده های در حال ساخت، ساخت پنج هزار واحد مسکونی و تامین آب شرب ۷۰۰ روستا که با تنش آبی مواجه هستند از جمله طرح‌هایی است که در سفر استانی رئیس جمهور به لرستان مصوب شده است و مجلس برای تحقق آن ها قول مساعد همکاری با دولت داده است.