اجرای ۵۰ هزار متر مربع آسفالت در سطح شهر پلدختر
اجرای ۵۰ هزار متر مربع آسفالت در سطح شهر پلدختر
شهردار پلدختر از اجرای پنجاه هزار متر مربع عملیات آسفالت معابر و کوچه های این شهر با اعتباری حدود ۱۰ میلیارد تومانی از ابتدای سالجاری تاکنون خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، حسن مهدوی در جمع پرسنل شهرداری پلدختر اظهار داشت: در راستای عمران و آبادانی شهر پلدختر و همچنین جهاد تبیین، از ابتدای سال ۱۴۰۱ تاکنون، ۵۰ هزار متر مربع عملیات آسفالت معابر و کوچه های این شهر از محل قیر رایگان با اعتباری حدود ۱۰ میلیارد تومان انجام شده و عملیات اجرایی مابقی معابر و کوچه ها به زودی آغاز خواهد شد.
وی افزود: همچنین در طی این بازه زمانی میتوان به اعطای یک دستگاه ماشین حمل زباله و خرید تجهیزات توسط شهرداری حدود ۴۰۰ میلیون تومان، یک دستگاه بیل مکانیکی بصورت رایگان به شهرداری، جدول گذاری، بهسازی معابر و پیاده رو سازی، نصب تمثال مبارک امامین انقلاب در ورودی شهر، نصب اِلمان بسیج دانش آموزی، دیوار نگاری، بهسازی و ترمیم و نور پردازی میادین شهر و… اشاره کرد.
شهردار پلدختر عنوان کرد: امسال در راستای برگزاری کنگره شهدای لرستان و یادواره شهدای شهرستان، اقداماتی از جمله آغاز پروژه تعویض و نوسازی تمثال شهدای شهرستان، نام‌گذاری ساختمان اداری شهرداری بنام شهید عیدی استویی، بهسازی گلزار شهدا، واگذاری قطعه صالحین به خانواده شهدا انجام شده و تلاش خواهیم کرد فضاسازی لازم جهت برگزاری باشکوه این مراسمات به نحو مطلوب صورت گیرد.
مهدوی یادآور شد: همچنین در سالروز ولادت حضرت زهرا (س) و در راستای تجلیل از مقام زن و ۱۷ شهیده زن شهرستان، بوستان کوثر (روبروی پارک شاهد کوی پاسداران) را بعنوان پارک بانوان نام گذاری کرده ایم.
شهردار با اشاره به تبدیل وضعیت ۱۹ نفر از پرسنل ایثارگری این سازمان، تصریح کرد: با اقدامات انجام شده از طرف دولت سیزدهم تلاش شده وضعیت معیشتی و حقوقی کارگران شهرداری بیشتر مورد توجه قرار گیرد و امیدواریم روز به روز شاهد ببهود وضعیت شهرداری‌ها و به تبع وضعیت عمران و آبادی شهرها باشیم.