رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت:

اختتامیه جشنواره ملی تبیین موشن گرافیک قرآن و عترت لرستان

رئیس گروه قرآن و عترت ارشاد اسلامی لرستان گفت: آیین اختتامیه جشنواره ملی تبیین «موشن گرافیک» با موضوع قرآن و عترت، هفتم دی ماه برگزار می‌شود.

به گزارش گفتار ما ۲۴، احمد کاظمی در جمع خبرنگاران با اشاره به برگزاری جشنواره تبیین موشن گرافیک با موضوع قرآن و عترت با همکاری گروه قرآن و عترت ارشاد اسلامی لرستان و اداره‌کل تبلیغ و ترویج معاونت قرآن و عترت وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اظهار داشت: این جشنواره در دو بخش برگزار که در هر بخش سه اثر به عنوان آثار اول تا سوم و یک اثر شایسته تقدیر معرفی و تجلیل خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه به نفر اول هر بخش این جشنواره، ۸ میلیون، نفر دوم، شش میلیون، نفر سوم، چهار میلیون و نفر شایشته تقدیر، دو میلیون تومان اهدا خواهد شد، افزود: آیین اختتامیه جشنواره تبیین «موشن گرافیک» با موضوع قرآن و عترت، چهارشنبه، ٧ دی‌ماه ساعت ١٠ صبح در سالن شهید آوینی اداره‌ کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان برگزار می‌شود.
کاظمی گفت: در مجموع ١۴٧ اثر از ١۵ استان کشور به دبیرخانه جشنواره ارسال شد که پس از بررسی هیئت داوران ٣ اثر به عنوان آثار برتر انتخاب شدند و یک اثر نیز شایسته تقدیر شد.
رئیس گروه قرآن و عترت اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان تصریح کرد: در اختتامیه جشنواره از مدیران و مربیان موسسات قرآنی و فعالان و نویسندگان حوزه قرآن و عترت در سطح استان نیز تجلیل می‌شود.