از تغییر نرخ تعرفه گاز تا انتظار تسریع در گازرسانی به روستاهای محروم
از تغییر نرخ تعرفه گاز تا انتظار تسریع در گازرسانی به روستاهای محروم

به گزارش گفتار ما، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان با حضور حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در خرم‌آباد برگزار شد که طی آن مدیران و فرمانداران شهرستان‌های استان انتظارات خود را از شرکت گاز بیان کردند. علی هادی چگنی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان اظهار داشت: مطابق برنامه نیپا طرح گازرسانی به […]

photo_2017-02-01_22-16-44به گزارش گفتار ما، جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی لرستان با حضور حمیدرضا عراقی مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران در خرم‌آباد برگزار شد که طی آن مدیران و فرمانداران شهرستان‌های استان انتظارات خود را از شرکت گاز بیان کردند.

علی هادی چگنی رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی لرستان اظهار داشت: مطابق برنامه نیپا طرح گازرسانی به ۲۵۰ روستا، گازرسانی به شهرک صنعتی شماره ۳ خرم‌آباد و همچنین گازرسانی به شهرک سنگ از تعهدات شرکت گاز لرستان در راستای تحقق اقتصاد مقاومتی بوده است.

وی ادامه داد: خوشبختانه شرکت گاز لرستان دارای عملکرد بسیار خوبی بوده است و توانسته است که به دو تا از تعهدات خود عمل و آن پروژه‌ها را به اتمام برساند.

قدرت‌الله ترابی‌نژاد فرماندار دوره چگنی نیز با بیان اینکه گازرسانی به این شهرستان‌ نسبت به سایر شهرستان‌های استان عقب‌تر است، مطرح کرد: در دولت تدبیر و امید روستاهای برخوردار از نعمت گاز شهرستان دوره چگنی از هفت روستا به ۴۸ روستا رسیده است.

این مسوؤل اضافه کرد: کلنگ‌زنی گازرسانی به ۳۷ روستای بخش شاهیوند شهرستان دوره چگنی در دست اجرا است که ما از شرکت گاز انتظار تسریع در گازرسانی به روستاهای محروم از گاز این شهرستان را داریم.

از دیگر درخواست‌های برخی از فرمانداران و مدیران استان تغییر نرخ تعرفه گاز لرستان به تعرفه مناطق سردسیر بود، زیرا شهرستان‌های دلفان، سلسله، ازنا، الیگودرز و بروجرد به دلیل سردی هوا در فصل سرما مصرف گاز بالایی دارند./ فارس