به گزارش پایگاه اطلاع رسانی گفتار ما، امام جمعه پلدختر در افتتاح نمایشگاه پوشاک، البسه و سبد غذایی مددجویان بهزیستی شهرستان پلدختر با اشاره به رسالت خطیر این سازمان در رسیدگی به وضعیت مادی و معنویی مددجویان تحت پوشش اظهار داشت: از وظایف ذاتی بهزیستی وکمیته امداد امام(ره) کمک به افراد ناتوان و نیازمند است. […]

سوریبه گزارش پایگاه اطلاع رسانی گفتار ما، امام جمعه پلدختر در افتتاح نمایشگاه پوشاک، البسه و سبد غذایی مددجویان بهزیستی شهرستان پلدختر با اشاره به رسالت خطیر این سازمان در رسیدگی به وضعیت مادی و معنویی مددجویان تحت پوشش اظهار داشت: از وظایف ذاتی بهزیستی وکمیته امداد امام(ره) کمک به افراد ناتوان و نیازمند است.

حجت الاسلام محمد سوری توجه به نیازهای معنویی مددجویان را از امورات مهم این سازمان های حمایتی دانست و بیان کرد: توجه به نیاز معنوی مددجویان باعث می شود که اعتماد به نفس این افراد بالا رود و احساس کنند که در جامعه دیده می شوند.

وی با قدردانی از زحمات کارکنان اداره بهزیستی این شهرستان یادآورشد: پاسخگوی به نیازهای عاطفی معلولان می تواند باعث خودباوری و امید در آن ها شود.

سوری با تاکید بر اینکه مدیران دستگاه های اجرایی در برخورد با ارباب رجوع رعایت اخلاق را داشته باشند گفت: کارکنان نهادهای حمایتی با مددجویان برخورد خوبی داشته و احترام آنها را رعایت کنند.

امام جمعه پلدختر جلب مشارکت خیرین در رسیدگی به امورات مددجویان را مهم برشمرد و ادامه داد: انقلاب اسلامی به قشرهای نیازمند جامعه توجه ویژه ای دارد و در این راستا توجه بیشتر به اقشار محروم جامعه نیاز است.بیان روز