کالاهای اساسی در انبارهای استان ذخیره شده است
کالاهای اساسی در انبارهای استان ذخیره شده است
استاندار لرستان به مردم استان این اطمینان خاطر داد که کالاهای اساسی مانند گوشت و مرغ در انبارهای استان ذخیره شده و هیچ‌گونه کمبود کالایی نخواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، فرهاد زیویار در آئین تکریم و معارفه مدیرکل دیوان محاسبات لرستان، الگوسازی را یکی از ویژگی‌های انقلاب اسلامی عنوان و اظهار کرد: امروز انقلاب اسلامی نقطه امید و عطفی برای بسیاری از کشورهای جهان است.
وی افزود: وقایع مختلفی را پس از انقلاب اسلامی شاهد بودیم، انتخابات ریاست جمهوری در دوره سیزدهم انتخاباتی عادی نبود، چرا که مشارکت در شرایط خاص را می‌طلبید.
استاندار لرستان با بیان اینکه به دولت سیزدهم باید ویژه نگاه کرد، گفت: به برکت پشتوانه‌های داخلی بحران کرونا را تا حدودی پشت سر نهاد و در برخی امور با تدبیر مناسب الگوسازی نیز کرد.
وی بازتوزیع یارانه‌ها را جراحی اقتصادی دانست و خاطرنشان کرد: این مهم باید از دولت‌های قبل شروع می‌شد، اما اگر دولت سیزدهم با شجاعت اقدام به اصلاح ساختار اقتصادی کرده، به پشتوانه صرفا قوه مجریه نبوده، بلکه به پشتوانه مردم، بهره‌گیری از دیگر ساز و کارهای جمهوری اسلامی و همچنین حمایت و عنایت مقام معظم رهبری است.
زیویار با بیان اینکه اجرای این طرح در تعامل بین ارکان مختلف نظام از ماه‌ها قبل پیش‌بینی شده بود، یادآورشد: ابتدا در زمستان سال گذشته قرار بود طرح اجرایی شود اما به دلیل نوپا بودن دولت به تعویق افتاد، در ایام عید و ماه رمضان نیز امکان اجرایی را نداشت اما اکنون در آمادگی کامل برای اجرا به سر می‌بریم.
وی به مردم استان این اطمینان خاطر داد که کالاهای اساسی مانند گوشت و مرغ در انبارهای استان ذخیره شده و هیچ‌گونه کمبود کالایی نخواهیم داشت.
استاندار لرستان با بیان اینکه ۳۲۰ هزار میلیارد تومان حجم یارانه در طول سال است، گفت: دنیا امروز در شرایط خاصی قرار دارد و بنابراین با احتساب جدید و دهک‌بندی‌های ایجاد شده و پرداخت عادلانه یارانه‌ها، مردم در شرایط سخت قرار نخواهند گرفت.