راه‌های هوایی، ریلی و جاده‌ای لرستان ساماندهی شوند
راه‌های هوایی، ریلی و جاده‌ای لرستان ساماندهی شوند
نماینده سلسله و دلفان با بیان اینکه به اندازه تمام محورهای کشور در لرستان تصادف داریم، گفت: استاندار لرستان و مجمع نمایندگان استان تلاش کنند تا راه‌های هوایی و ریلی و جاده‌ای استان ساماندهی شوند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، یحیی ابراهیمی در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: متاسفانه به‌ دلیل بی‌توجهی وزارت راه و شهرسازی به اندازه تمام محورهای کشور در لرستان تصادف و کشته داریم و هر روز شاهد داغدار شدن خانواده‌های لرستانی هستیم.
وی گفت: طی چند هفته اخیر نیز در محور فوق، شاهد از بین رفتن جوانان ورزشکار لرستانی بودیم که قصد داشتند برای شرکت در مسابقات کرمانشاه شرکت کنند.
این مقام مسئول تصریح کرد: چرا مسئولان از خواب زمستانی بیدار نمی‌شوند چرا باید از رفتار نجیبانه مردم این دیار سوءاستفاده شود در حالی‌که که اگر حوادثی از این دست در هر جای دنیا رخ دهد مسئولان استعفای خود را اعلام می‌کنند؛ علاوه بر وزیر، مدیرکل راه و شهرسازی لرستان نیز باید استعفا دهد!
ابراهیمی گفت: چرا در جاده‌های منتهی به لرستان وضعیت جاده خراب می‌شود؟ ضرورت دارد استاندار لرستان و مجمع نمایندگان استان تلاش کنند تا راه‌های هوایی و ریلی و جاده‌ای استان ساماندهی شوند.
وی گفت: در این راستا اولویت مرکز لرستان است و چنانچه توسعه‌ای در خرم‌آباد رخ دهد موج آن نیز به محیط و شهرهای اطراف نیز خواهد رسید.