استاندار لرستان: ۴۰ هکتار به محدوده شهر سراب دوره اضافه می شود/ هوشنگ بازوند
استاندار لرستان: ۴۰ هکتار به محدوده شهر سراب دوره اضافه می شود/ هوشنگ بازوند

به گزارش “گفتار ما” به نقل از ایرنا استاندار لرستان در حاشیه نشست شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان در فرمانداری شهرستان دوره چگنی افزود: با اضافه شدن این زمین ها به شهر سراب دوره یک پارک در این محدوده احداث می شود. هوشنگ بازوند با بیان اینکه اعتبار مورد نیاز برای این طرح تخصیص […]

هوشنگ بازوند

هوشنگ بازوند

به گزارش “گفتار ما” به نقل از ایرنا استاندار لرستان در حاشیه نشست شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان در فرمانداری شهرستان دوره چگنی افزود: با اضافه شدن این زمین ها به شهر سراب دوره یک پارک در این محدوده احداث می شود.

هوشنگ بازوند با بیان اینکه اعتبار مورد نیاز برای این طرح تخصیص خواهد یافت، گفت: شرکت مرغ ماهان نیز قرار است ۳۰۰ میلیارد ریال در شهرستان دوره سرمایه گذاری کند که قرار شد تا ۱۵ اردیبهشت ماه این طرح به بهره برداری برسد.

استاندار لرستان افزود: با پیگیری های انجام شده قرار است فاز دوم این شرکت نیز در شهرستان دوره چگنی انجام شود و از خروج این فاز از استان جلوگیری شود البته این کار نیازمند موافقت بنیاد شهید است.

وی گفت: برنامه زمانبندی طرح های نیمه تمام که بیش از ۱۶ سال از کلنگ زنی آنها گذشته مانند ایستگاه پمپاژ میش آخور ظرف یک هفته باید انجام شود.

بازوند در خصوص مشکلات برخی از مردم شهرستان دوره چگنی با منابع طبیعی اظهار کرد: قرار شد کمیته ای با مسئولیت معاون اقتصادی استانداری تشکیل شود تا بتواند در این خصوص حکمیت کند.

وی با اشاره به طرح راه سازی بین دوره و ویسیان افزود: این طرح حدود هشت کیلومتر است و دو شهر دوره و ویسیان را به هم متصل می کند و امیدواریم در سال آینده آسفالت شود. نشست شورای برنامه ریزی و توسعه لرستان ۱۸ مصوبه در راستای طرح های عمرانی و فرهنگی داشت.