استخر امید شهرستان پلدختر آبگیری می شود
استخر امید شهرستان پلدختر آبگیری می شود
معاون اداره کل ورزش و امور جوانان لرستان گفت: پروژه استخر شنای پلدختر در روزهای آینده برای علاقه مندان پس از آبگیری و مزایده، بازگشایی می شود.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سیروس حسنوند در بازدید از استخر شنای امید پلدختر با بیان اینکه نسبت به مشکلات ورزشی پلدختر چه زمان سیل و بعد از آن واقف هستیم اظهار داشت:‌‌ تمام تلاش مجموعه ورزش استان و پیگیری ها از وزارتخانه انجام شده و امیدواریم برخی از این موانع مرتفع و شاهد اتفاقات خوبی در ورزش شهرستان باشیم.
وی افزود: دولت اعتباری بالغ بر ۱۰میلیارد تومان برای ورزش پلدختر مدنظر قرار گرفته تا هفته آینده پروژه های ورزشی این شهرستان آغاز به کار مجدد می کنند.
معاون اداره کل ورزش و امور جوانان لرستان عنوان کرد: با توجه به فصل گرما و نیاز جوانان به استخر شنا سعی می کنیم در کمترین زمان مشکلات برطرف و با فعال شدن استخر شاهد ابراز رضایت جوانان علاقه مند به شنا باشیم.
حسنوند با بیان اینکه استخر شنای پلدختر آماده شده، گفت: این طرح در روزهای آینده آبگیری و تا ۴۸ ساعت آینده به مدت ۱۰ روز به مزایده گذاشته می شود تا مردم بتوانند در کمترین زمان از استخر استفاده کنند.