اعتبار اختصاص یافته در مقابل حجم خسارات سیل لرستان ناچیز است
اعتبار اختصاص یافته در مقابل حجم خسارات سیل لرستان ناچیز است

به گزارش گفتار ما ۲۴، سید موسی خادمی در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه های زیرساختی تخریب شده در سیل لرستان با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی لرستان در جریان سیل آن کار جهادی را به معنای واقعی انجام دادند، اظهار داشت: یک مقدار هم ظلم شد در حق کسانی که آن روزها چه […]

به گزارش گفتار ما ۲۴، سید موسی خادمی در مراسم آغاز عملیات اجرایی پروژه های زیرساختی تخریب شده در سیل لرستان با اشاره به اینکه دستگاه های اجرایی لرستان در جریان سیل آن کار جهادی را به معنای واقعی انجام دادند، اظهار داشت: یک مقدار هم ظلم شد در حق کسانی که آن روزها چه زحمت ها که نکشیدند.

وی با بیان اینکه حین سیل و بعد از آن کارهای بزرگی انجام شد، تصریح کرد: در آن روزها بیش از ۱۶۰۰ روستا به نوعی دچار یکی یا ترکیبی از خدمات قطع شده بودند.

استاندار لرستان با اشاره به اینکه در ۱۱ شهر دچار مشکل شده بودیم و در کمتر از دو هفته ارتباطات و آب و برق وصل شد و این یک کار بزرگ بود، البته همه کشور کمک کرد و خیلی از استان های معین به کمک ما آمدند، ادامه داد: در استان های دیگر یک سیل تنظیم شده رخ داد اما کوبندگی که در سیل وجود داشت و غافلگیری و خسارتی که در سیل به وجود آمد در لرستان بود.

وی با تاکید بر اینکه ۶۰۰ میلیارد تسهیلات و ۷ هزار پک لوازم منزل توزیع شد، افزود: البته آنچه در زیرساخت ها خسارت وارد شده با آنچه که تامین منابع مالی شده فاصله زیادی دارد.

خادمی با اشاره به اینکه اولویت بندی کرده ایم و کارهای مهم جدا شده اند و امیدواریم در چندماه آینده این کارها را انجام دهیم، گفت: با همین اقدامات نیز لرستان به یک کارگاه عمرانی تبدیل شده است.

  • خبرنگار: محمد باقر شفیعی