رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر عنوان کرد:

افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی بمناسبت آزادسازی خرمشهر در شهرستان پلدختر

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر از افتتاح نمایشگاه هنرهای تجسمی بمناسبت آزادسازی خرمشهر در شهرستان پلدختر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، علی نظری ترکارانی در مراسم افتتاحیه نمایشگاه هنرهای تجسمی که به مناسبت سالروز فتح غرورآفرین خرمشهر در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان با حضور صالحی معاون سیاسی امنیتی فرماندار و جمعی از مسئولان و روسای ادارات برگزار گردید، ضمن گرامیداشت سالروز عملیات پیروزمندانه بیت المقدس و آزادسازی خرمشهر در گفتگو با خبرنگار ما، اظهار داشت: در راستای گرامی داشت این روز غرور آفرین تصمیم گرفتیم نمایشگاهی با همکاری انجمن هنرهای تجسمی برگزار گردد که در این نمایشگاه ۳۲ هنرمند با ۸۲ اثر هنری حضور دارند.
وی افزود: هدف از برپایی این نمایشگاه این است که هنرمندان با حضور و هنرنمایی خود مروج فرهنگ ایثار و شهادت باشند و و زحمات رزمندگان دوران دفاع مقدس را در جهت ارتقاء فرهنگ جوانان و نوجوانان به تصویر بکشند.
رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان پلدختر در پایان به گفتار ما یادآور شد: در این نمایشگاه جوایز نفیسی به نفرات برتر اهدا خواهد شد و همچنین از تمامی شرکت کنندگان نیز با اهدای لوح سپاس، قدردانی می‌شود.