اهل شلوغ کاری رسانه ای نیستم
اهل شلوغ کاری رسانه ای نیستم
نماینده خرم‌آباد و چگنی در مجلس شورای اسلامی عنوان کرد: اهل شلوغ کاری رسانه ای نیستم، هنگ سوار (۰۷) ميراث کهن مردم خرم آباد و لرستان است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، مرتضی محمودوند در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: هنگ سوار با سیزده بنای گران بهای کهنش باید به یک مکان گردشگری تبدیل و سبب اشتغال جوانان این شهر و رونق اقتصادی شود در دیگر نقاط این سرزمین املاک کم ارزش دولتی را هم نمی فروشند.
وی تصریح کرد: بنده به محض اطلاع پیگیری های رسمی را در این خصوص شروع کردم و مراتب اعتراض و هشدار به تمام افراد دست اندرکار ابلاغ شد و به امید خداوند متعال این پیگیری ها تا حصول نتیجه ادامه خواهد داشت.
محمودوند گفت: اهل شلوغ کاری رسانه ای و بزرگنمایی نیستم و با اینکه در تمام بزنگاه ها مردانه پای منافع مردم ایستاده ام در این ماجرا هم سریعتر و محکم‌تر از هر کسی پیگیری های رسمی را شروع کردم اما متاسفانه عده ای مثل همیشه حق را شهید می کنند و به تحریک و تطمیع برخی سیاسیون منفعت طلب و مردم ستیز فضا را وارونه جلوه می دهند، افرادی که فروش آب را؛ فروش طبیعت لرستان را و خیانت بزرگ در فروش کارخانه های متعلق به مردم را هم در کارنامه دارند امروز مدعی نمایندگان کنونی مردم شده اند.