اگر در حوزه فرهنگ و هنر پژوهش صورت نگیرد پیشرفتی به دست نمی‌آید
اگر در حوزه فرهنگ و هنر پژوهش صورت نگیرد پیشرفتی به دست نمی‌آید
مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان گفت: اگر در حوزه فرهنگ و هنر پژوهش صورت نگیرد به تبع آن پیشرفتی به دست نمی‌آید.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴ به نقل از ایسنا، منصور احمدی در بازدید از جهاد دانشگاهی لرستان اظهار کرد: مجموعه جهاد دانشگاهی کاربردی‌ ترین بخش دانشگاه‌هاست، یعنی هرچه دانشگاه‌ها تولید علم دارند مرحله تبدیل عمل را این نهاد دارد که در حوزه‌های مختلفی تأثیرگذار است.

وی ادامه داد: ما همواره با مجموعه جهاد دانشگاهی در ارتباط بودیم و امروز در عرصه پژوهش به این همکاری نیاز داریم، اگر در حوزه فرهنگ و هنر پژوهش صورت نگیرد به تبع آن پیشرفتی به دست نمی‌آید.

احمدی بیان کرد: در حوزه جمعیت و عفاف و حجاب در استان و کشور مسئله داریم که در این زمینه باید پژوهش‌هایی داشته باشیم، ما در حوزه جمعیت و خانواده حتماً پروژه‌هایی داریم که باید اجرایی شود.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی لرستان افزود: ما در حوزه عفاف و حجاب بحران نداریم بلکه مسئله داریم که منشاء خارجی دارد و آن نیز از غرب است که شدت و ضعف دارد.

وی تصریح کرد: اولویت اول ما که دارد به بحران تبدیل می‌شود جمعیت، تولید موالید و کاهش رشد جمعیت است که درمان خوب رسانه‌ای دارد، درست است این موضوع علت اقتصادی دارد اما درمان فرهنگی دارد که نیاز به انجام کارهای پژوهشی دارد و این کار را جهاد دانشگاهی باید انجام دهد.

احمدی ادامه داد: آمادگی کامل داریم که هر کاری در عرصه فرهنگ و هنر همکاری کامل و جامع داشته باشیم.