نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد عنوان کرد:

ایجاد شهرداری منطقه چهار خرم آباد برای ارائه خدمات به شهروندان ضروری است

نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد عنوان کرد: ایجاد شهرداری منطقه چهار خرم آباد برای ایجاد رضایت مندی و افزایش کمیت و کیفیت ارائه خدمات به شهروندان خرم آبادی ضروری است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، مجید دریکوند در گفتگو با خبرنگاران با تاکید بر ضرورت راه‌اندازی شهرداری منطقه چهار در این شهر گفت: نزدیک به ۶۰ درصد گستره مدیریت شهری خرم آباد در حوزه شهرداری منطقه سه است و لذا حجم کار بسیار و سیع و گسترده است.
وی گفت: جمعیت و مهاجرین به خرم آباد در حال افزایش است و ناگزیر از برنامه ریزی برای آینده شهر هستیم.
دریکوند افزود: با سه منطقه نمی‌توان به مردم خدمات ارائه داد، شهرداری منطقه چهار و یا ایجاد شهرداری‌های نواحی راهگشای این مشکل است که در آینده نزدیک با احتمال الحاق بیش از ۱۰ اَبَر روستا به خرم آباد تبدیل به یک بحران و چالش جدی خواهد شد.
وی بیان کرد: برای ایجاد شهرداری منطقه چهار نیازی به جذب نیروی جدید و یا تجهیزات و امکانات و ساختمان نخواهد بود و این موضوع بار مالی به همراه نخواهد داشت چرا که شهرداری خرم آباد تقریباً ۴۰۰ نفر نیرو اضافه بر چارت مصوب خود دارد و این اقدام منجر به آمایش نیرو و افزایش بهره وری خواهد شد.
نایب رئیس شورای اسلامی شهر خرم آباد تصریح کرد: این پیشنهاد مکتوب از جانب مرکز پژوهش‌ها و مطالعات راهبردی شورای اسلامی شهر خرم آباد به رئیس شورای شهر و شهردار خرم آباد ارائه شده اما انجام این کار نیازمند رایزنی در سطح کلان و اخذ مجوز وزارت کشور است.
وی گفت: به طور حتم به صورت ویژه و مستمر پیگیر این کار خواهم بود.