بازدید بیش از یک میلیون نفر از جاذبه‌های گردشگری
بازدید بیش از یک میلیون نفر از جاذبه‌های گردشگری

به گزارش گفتار ما ۲۴، سید امین قاسمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال یک میلیون و ۲۸۸ هزار و ۹۷۷ نفر از جاذبه‌های گردشگری استان بازدید کرده‌اند که از این تعداد ۹۶۶ نفر گردشگر خارجی بوده‌اند. وی با بیان اینکه سیل فروردین امسال موجب خسارت زیادی به برخی اماکن تاریخی، […]

635613528544153660به گزارش گفتار ما ۲۴، سید امین قاسمی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در شش ماهه نخست امسال یک میلیون و ۲۸۸ هزار و ۹۷۷ نفر از جاذبه‌های گردشگری استان بازدید کرده‌اند که از این تعداد ۹۶۶ نفر گردشگر خارجی بوده‌اند.

وی با بیان اینکه سیل فروردین امسال موجب خسارت زیادی به برخی اماکن تاریخی، فرهنگی، همچنین تخریب تاسیسات گردشگری لرستان شد، افزود: این شرایط در نیمه اول سال کاهش گردشگر به استان را در پی داشت.

قاسمی بیان کرد: قلعه تاریخی، فرهنگی فلک‌ الافلاک با ۳۹۹ هزار و ۱۲۸ بازدید در بین آثار تاریخی طبیعی لرستان بیشترین بازدید را به خود اختصاص داده است.

دبیر ستاد اجرایی خدمات سفر استان افزود: همچنین در شش ماهه نخست امسال ۸۹۷ هزار و ۳۹۸ نفر در واحدهای اقامتی استان اقامت داشته‌اند.

وی گفت: تلاش خواهیم کرد در نیمه دوم سال با برنامه‌ریزی مناسب و فراهم کردن زیرساخت‌های مورد نیاز حضور گردشگران را در لرستان افزایش دهیم.

  • خبرنگار: محمد باقر شفیعی