با آمار غیر دقیق، امکان متضرر شدن در تخصیص بودجه وجود دارد
با آمار غیر دقیق، امکان متضرر شدن در تخصیص بودجه وجود دارد
نماینده ولی‌فقیه در لرستان‌‌ گفت: لازم است که مسئولان بین ارائه آمار اشتغال پایدار و غیر پایدار تفکیک ایجاد کنند چون مردم آمار اشتباه را نمی‌پذیرند و این امر موجب از بین رفتن بودجه و اعتبارات استان نزد مرکز می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، حجت‌الاسلام سید احمدرضا شاهرخی در خطبه‌های نماز جمعه خرم‌آباد اظهار داشت: مسئولان باید در بحث اشتعالزایی تصمیمات و اقدامات چشمگیر انجام دهند. ارتقا میزان اشتغال پایدار و اصولی موجب اعتماد مردم به خدمات نظام جمهوری اسلام خواهد شد، لذا لازم است که مسئولان بین ارائه آمار اشتغال پایدار و غیر پایدار تفکیک ایجاد کنند چون مردم آمار اشتباه را نمی‌پذیرند و این امر موجب از بین رفتن بودجه و اعتبارات استان نزد مرکز می‌شود.
وی تصریح کرد: تلاش برای ایجاد مشاغل پایدار ضروری و نیاز مردم استان است. بنابر آمار ارائه شده، ۳۱ دستگاه اجرایی در استان لرستان پیش بینی کرده اند که ۴۲ هزار شغل ایجاد و در سامانه ثبت کنند که تاکنون ۲۹ هزار و ۵۲۳ شغل ثبت شده است.
وی گفت: ارائه اینگونه آمار مختص به لرستان نیست و دیگر استان‌ها هم را شامل می‌شود اما تلاش برای ایجاد شغل پایدار ضروری است.