با تلاش مضاعفی که انجام می شود امیدواریم حداکثر تا دو سال آینده همه روستاهای چگنی از نعمت گاز برخوردار شوند/ قدرت اله ترابی نژاد
با تلاش مضاعفی که انجام می شود امیدواریم حداکثر تا دو سال آینده همه روستاهای چگنی از نعمت گاز برخوردار شوند/ قدرت اله ترابی نژاد

به گزارش خبرنگار “گفتار ما” در شهرستان دوره چگنی، فرماندار این شهرستان در مراسم گاز رسانی به ۶ روستای بخش مرکزی شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: با افتتاح این پروژه، ۶ روستای چگنی از نعمت گاز برخوردار می شوند. وی اعتبار این پروژه را چهار میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان دانست و […]

ترابی نژادبه گزارش خبرنگار “گفتار ما” در شهرستان دوره چگنی، فرماندار این شهرستان در مراسم گاز رسانی به ۶ روستای بخش مرکزی شهرستان ضمن تبریک ایام الله دهه فجر گفت: با افتتاح این پروژه، ۶ روستای چگنی از نعمت گاز برخوردار می شوند.

وی اعتبار این پروژه را چهار میلیارد و ۴۷۰ میلیون تومان دانست و تاکید کرد: با افتتاح پروژه گازرسانی، بالغ بر ۴۳۰ خانوار از نعمت گاز برخوردار می شوند.

ترابی نژاد گفت: این روستاها شامل: چهار مله، چنار میشاخور، لره سبزی، بزآب، سراب ناوه کش و درب چاه است.

وی یادآور شد:  قبل از انقلاب اسلامی، روستاییان در سختی به سر می بردند و به برکت رهبری پیامبر گونه حضرت امام (ره) و تلاش و مجاهدت فرزندان این مرز و بوم در سال ۵۷ این انقلاب به پیروزی رسید و منشا خدمات ارزنده ای در سراسر نقاط کشور شد و مردم ار نعماتی که انقلاب برای آنان آورد بهرمند شدند.

فرماندار چگنی با اشاره به اینکه قبل از شروع به کار دولت تدبیر و امید، هفت روستا در شهرستان چگنی از نعمت گاز برخوردار بودند، بیان داشت: با تلاش و پیگیر های استاندار لرستان در سطح استان و در شهرستان چگنی، امروز ۴۸ روستا در این شهرستان دارای گاز هستند که هفت برابر نسبت به قبل رشد داشته و  ۲۵ روستا نیز در دست اجراست که بالغ بر ۹ میلیارد تومان هزینه دارد که طی ماه های آینده به مرحله بهره برداری می رسد.

ترابی نژاد با بیان اینکه در دهه فجر امسال ۴۸ پروژه در شهرستان چگنی افتتاح می شود گفت:  ۶ پروژه از آن گازرسانی به ۶ روستا است که امروز افتتاح می شود و باقی در ارتباط با پروژه های کشاورزی، اقتصادی و عمرانی است که بالغ بر ۱۳ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان اعتبار هزینه و برای ۵۰۰ نفر اشتغالزایی شده است.

وی خاطرنشان کرد: قطعا با تلاش مضاعفی که انجام می شود امیدواریم حداکثر تا دو سال آینده همه روستاهای چگنی از نعمت گاز برخوردار می شوند.

فرماندار چگنی گفت: امیدواریم که همه ما قدردان امام، مقام معظم رهبری و نظام اسلامیمان باشیم که با اقتدار در دنیا نقش آفرینی می کند و در عین حال از خدمتگذاری به مردمش از هیچ کوششی دریغ نمی کند.

وی تاکید کرد: نعمت گاز برای همه نعمتی بزرگ و سرمایه ملی است و باید با مصرف صحیح آن از هدر رفت این نعمت خدادادی جلوگیری کنیم. در پایان گازرسانی به این ۶ روستا توسط امام جمعه و فرماندار شهرستان چگنی افتتاح شد.