با مخلان نظم و امنیت در لرستان به شدت برخورد می شود
با مخلان نظم و امنیت در لرستان به شدت برخورد می شود
دادستان مرکز استان لرستان خبر داد: تعدادی از آشوبگران و مخلان نظم و امنیت در لرستان دستگیر شدند و دستگاه قضا با این افراد به شدت برخورد می کند.

به گزارش گفتار ما ۲۴، داریوش شاهون وند در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: طی چند روز گذشته تعدادی از آشوبگران و مخلان نظم و امنیت در استان دستگیر شدند. این افراد علاوه بر ایجاد اخلال در نظم و امنیت، اقدام به توهین هایی علیه نظام کردند که دستگاه قضا با این افراد به شدت برخورد می کند.
وی افزود: با توجه به اینکه اکثر افراد دستگیر شده در این آشوبها نوجوان و جوان هستند، لازم است که خانواده ها بیشتر مراقب فرزندان خود باشند و با آگاهی بخشی به جوانان تلاش کنند تا فریب تبلیغات مسموم دشمن در فضای مجازی را نخورند.
دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان تصریح کرد: همچنین طی چند روز گذشته تعدادی از افرادی را که در فضای مجازی اقدام به تحریک افراد برای حضور در خیابان کرده بودند، دستگیر شدند و در بازداشت به سر می برند چرا که دستگاه قضا طبق قانون با اخلالگران نظم و امنیت برخورد می کند.
شاهون وند گفت: هرگونه اخلال در نظم و امنیت، آشوب، تحریک در فضای مجازی یا حقیقی، خسارت به اموال عمومی و توهین به مقدسات و ارزشها، جرم محسوب می شود و دستگاه قضایی با این افراد برخورد قاطعانه ای خواهد داشت.