بدهی ۴۰ میلیارد تومانی پروژه برج های دوقلو به تامین اجتماعی
بدهی ۴۰ میلیارد تومانی پروژه برج های دوقلو به تامین اجتماعی
مدیر کل تامین اجتماعی با اشاره به بدهی 40 میلیارد تومانی پروژه برج های دوقلو به تامین اجتماعی گفت: در راستای خدمات رسانی به مردم نهایت تلاش خود را با مدیریت شهری خواهیم داشت.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴ به نقل از گریت نیوز، منوچهر گودرزی در جلسه رسمی شورای شهر خرم آباد، گفت: از آنجا که سازمان تامین اجتماعی یک سازمان عمومی و غیردولتی است سعی و تلاش خود را در راستای خدمات رسانی به مردم با مدیریت شهری خواهیم داشت.
وی افزود:  ۲۳۲ هزار نفر تحت پوشش بیمه تامین اجتماعی و ۱۷۸ هزار نفر  هم بازنشسته این سازمان در استان وجود دارد.
مدیر کل تامین اجتماعی استان لرستان با اشاره به افزایش دستمزد کارگران در سال جاری بیان کرد: این افزایش حقوق کارگران هم به سود سازمان بوده و هم به ضرر آن و به نوعی که افزایش ۵۷ درصدی دستمزد باعث وصولی بیشتر و از طرفی  کار فرمایان طرف قرارداد را با مشکل روبرو کرده است.
گودرزی با تمجید از شهرداری بروجرد یادآور شد: در سال گذشته شهرداری بروجرد ۱۲۷ میلیارد تومان بدهی به سازمان تامین اجتماعی داشت که ۶۷ میلیارد آن طرح بخشودگی جرایم خورد و مابقی آن تقسیط شد که در حال حاضر این روند تقسیط در حال پرداخت است.
وی با اشاره به بدهی ۶۰ میلیارد تومانی شهرداری خرم آباد به سازمان تامین اجتماعی  یادآور شد: پروژه برج های دوقلو ۴۰ میلیارد تومان بدهی به علت عدم پرداخت حق بیمه و ۲۰ میلیارد تومان هم معوقه به سازمان تامین اجتماعی دارد.
خبر: سجاد دالوند