برگزاری اردوهای جهادی باعث تزریق امید و نشاط به جامعه می‌شوند
برگزاری اردوهای جهادی باعث تزریق امید و نشاط به جامعه می‌شوند
استاندار لرستان گفت: جوانان و دانشجویان در قالب شرکت در اردوهای جهادی می‌توانند امید و نشاط را به جامعه تزریق کنند و از مشکلات جامعه آگاه باشند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما، فرهاد زیویار عصر چهارشنبه به منظور بازدید از فعالیت‌های گروه جهادی دانشگاه تهران در شهرستان دلفان در جمع جهادگران مستقر در بخش میربگ حضور یافت و با آنها دیدار و گفت‌وگو کرد.

استاندار لرستان در این دیدار با قدردانی از فعالیت‌های این گروه در بخش میربگ هدف از فعالیت‌های جهادی را کنار هم قرار گرفتن ظرفیت‌های متعدد عنوان کرد و گفت: جوانان و دانشجویان در قالب این گروه‌ها می‌توانند امید و نشاط را به جامعه تزریق کنند و علاوه بر کاهش محرومیت و کارآفرینی و پیشرفت در استان‌های محروم با حضور در این مناطق ارتباط خود را با مردم حفظ کرده و از مشکلات جامعه آگاه باشند.

وی افزود: دانشجویان و جوانان علاوه بر فعالیت‌های علمی، پژوهشی با شرکت در اردوهای جهادی و خدمت‌رسانی به مناطق محروم، می‌توانند در باز شدن گره‌هایی که ممکن است از نگاه مسئولان اجرایی استان و شهرستان‌ها دور افتاده باشد موثر عمل کنند.

زیویار یادآورشد: فعالیت‌های دانشجویی در این اردوها می‌تواند مدیران را نیز به جنب و جوش وادار کند و این نیز یکی از مزایای کار جهادی است.

استاندار لرستان گفت: ورود گروه‌های جهادی دانشجویی به عرصه‌های مختلف خدمات‌رسانی نشان دهنده مسئولیت‌پذیری آنان نسبت به محیط جامعه است.

* خبرنگار: علی ابراهیمی