به گزارش گفتار ما علی معتمدی مسوول علمی بسیج دانشجویی لرستان گفت: دوازدهمین جشنواره فعالیت‌های علمی برتر بسیج دانشجویی استان لرستان اسفندماه در خرم‌آباد برگزار می‌شود. وی افزود: این جشنواره در بخش‌های نشریات تخصصی، بیانیه‌ها و نامه‌های رسانه‌ای تخصصی، کرسی‌های آزاداندیشی علمی و تخصصی، برنامه‌های دانشگاهی آمفی‌تئاتری از قبیل مناظرات، پخش فیلم و مستند که […]

به گزارش گفتار ما علی معتمدی مسوول علمی بسیج دانشجویی لرستان گفت: دوازدهمین جشنواره فعالیت‌های علمی برتر بسیج دانشجویی استان لرستان اسفندماه در خرم‌آباد برگزار می‌شود.
وی افزود: این جشنواره در بخش‌های نشریات تخصصی، بیانیه‌ها و نامه‌های رسانه‌ای تخصصی، کرسی‌های آزاداندیشی علمی و تخصصی، برنامه‌های دانشگاهی آمفی‌تئاتری از قبیل مناظرات، پخش فیلم و مستند که با رویکرد علمی و تخصصی انجام شده باشند، بازدیدهای علمی و تخصصی و برگزاری نمایشگاه دستاوردها و پیشرفت‌های کشور و برگزاری تجمع‌ها، تحصن‌ها و یا راهپیمایی‌ها که در یک فرآیند مطالبه گری تخصصی که ابزار توانمندی برای مطالبه‌گری یک مسئله از مسئولین استانی و کشوری بوده است برگزار می‌شود.
مسوول علمی بسیج دانشجویی لرستان گفت: هدایت پایان‌نامه‌های و پروژه‌های دانشگاهی به سمت یکی از مسائل استانی و کشوری و اختراعات و ابتکارات علمی و برگزیدگان علمی و ممتازین از دیگر بخش‌های این جشنواره است.
معتمدی ادامه داد: علاقه‌مندان به شرکت در دوازدهمین جشنواره فعالیت‌های علمی برتر بسیج دانشجویی استان لرستان می‌توانند آثار خود را تا ۳۰ آذر به دبیرخانه این جشنواره واقع در بسیج دانشجویی لرستان ارسال کنند.
منبع: خبرگزاری دانشجوبسیج دانشجویی