برگزاری جشنواره چله انقلاب در لرستان در تمامی رده‌های سنی و در دو بخش آقایان و بانوان
برگزاری جشنواره چله انقلاب در لرستان در تمامی رده‌های سنی و در دو بخش آقایان و بانوان
مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان از برگزاری جشنواره «چله انقلاب» در لرستان در تمامی رده‌های سنی و در دو بخش آقایان و بانوان خبر داد و گفت: علاقمندان به شرکت در این جشنواره می‌توانند تا یکم بهمن‌ماه، با مراجعه به مساجد، در این جشنواره شرکت کنند.

به گزارش گفتار ما ۲۴، حجت‌الاسلام مهدی قدرتی در نشست خبری با اصحاب رسانه، اظهار کرد: فلسفه سازمان تبلیغات اسلامی تبلبع دین با مبنای اعتقادی است و طبق اساسنامه در طول بیش از چهل سال انقلاب به اهداف خود رسیده است.
وی از برگزاری جشنواره «چله انقلاب» در لرستان در پنج محور خبر داد و با بیان اینکه، بخش فرهنگی این جشنواره شامل کتابخوانی، عکاسی و کلیپ و بخش ورزشی آن شامل فوتسال، دال‌پلان، طناب‌زنی، فوتبال دستی، تنیس روی میز، دارت و طناب‌کشی، است، خاطرنشان کرد: بخش مهارتی جشنواره چله انقلاب در لرستان شامل آشپزی، صنایع‌دستی و نقاشی، بخش قرآنی شامل حفظ قرآن، مفاهیم قصه‌گویی، اذان و مکبری و بخش سرگرمی شامل پانتومیم، استندآپ کمدی و صفحه‌داری فضای مجازی است.
قدرتی گفت: جشنواره چله انقلاب در لرستان در تمامی رده‌های سنی و در بخش بانوان و آقایان برگزار و ثبت‌نام آن تا یکم بهمن ماه ادامه دارد و متقاضیان برای ثبت نام می‌توانند به مساجد هر محله مراجعه کنند.