بستر امنیت به شکل بسیار مطلوبی برای سرمایه گذاری در شهرستان پلدختر وجود دارد/ صفر عبدالوند
بستر امنیت به شکل بسیار مطلوبی برای سرمایه گذاری در شهرستان پلدختر وجود دارد/ صفر عبدالوند

به گزارش خبرنگار گفتار ما، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدختر در نشست خبری با اصحاب رسانه با تشکر از زحمات اصحاب رسانه، با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نوروزی و پنجشنبه آخر سال گزارشی تفصیلی از عملکرد نیروی انتظامی را تشریح کرد. صفر عبدالوند با بیان اینکه مقوله امنیت از دو جهت عینی و ذهنی […]

عبدالوندبه گزارش خبرنگار گفتار ما، فرمانده نیروی انتظامی شهرستان پلدختر در نشست خبری با اصحاب رسانه با تشکر از زحمات اصحاب رسانه، با توجه به فرا رسیدن تعطیلات نوروزی و پنجشنبه آخر سال گزارشی تفصیلی از عملکرد نیروی انتظامی را تشریح کرد.

صفر عبدالوند با بیان اینکه مقوله امنیت از دو جهت عینی و ذهنی قابل بررسی می باشد، گفت: امنیت عینی توسط پلیس و سایر دستگاه های دولتی تامین می شود و در خصوص امنیت ذهنی رسانه ها برای مردم امنیت را ایجاد می کنند.

وی استان لرستان را جز ۶ استان برتر از لحاظ امنیت برشمرد و افزود: این عنوان شاخصه و مولفه خوبی است و شهرستان پلدختر یکی از امن ترین شهرهای استان و حتی کشور بر اساس مستندات می باشد.

عبدالوند این امنیت را حاصل خون شهدا دانست و گفت: تعامل مردم و پلیس در شهرستان پلدختر بسیار خوب بوده و در بحث سرقت ۱۰ درصد کاهش نسبت به سال گذشته بوده و سرقت حرفه ای و کلان خوشبختانه نداشته ایم.

ایشان با بیان آمارهایی که توسط پلیس پلدختر در راستای حفظ امنیت و آسایش مردم صورت گرفته است گفت: پلیس این قول را به مردم و مسافرینی که در ایام تعطیلات عید برای دیدن اماکن تفریحی و باستانی به این منطقه سفر میکنند داده که اجازه نخواهیم داد کوچک ترین مشکلی برای این عزیزان پیش بیاد.

🔸 خبرنگار : حسام شفیعی