بهره مندی ۱۹ شهرک صنعتی لرستان از زیرساخت گازرسانی
بهره مندی ۱۹ شهرک صنعتی لرستان از زیرساخت گازرسانی
مدیرعامل شرکت گاز لرستان گفت: تا پایان خرداد ماه سال جاری همه ۱۹ شهرک صنعتی استان از زیرساخت گازرسانی بهره‌مند خواهند شد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، کرم گودرزی در بازدید از پروژه گازرسانی به شهرک صنعتی سراب غضنفر دلفان، اظهار داشت: در حال حاضر از مجموع ۱۹ شهرک صنعتی استان ۱۴ شهرک از نعمت گاز طبیعی برخوردار هستند و عملیات اجرای خطوط تغذیه و نصب تجهیزات شهرک صنعتی اشترینان بروجرد، زانوگه کوهدشت و چمن سلطان الیگودرز به اتمام رسیده و آماده تزریق گاز است.
وی تصریح کرد: عملیات اجرایی پروژه‌های شهرک صنعتی سراب غضنفر نورآباد و دورود ۲ نیز در حال انجام است که پیش‌بینی می‌شود به حول و قوه الهی با برنامه‌ریزی انجام شده تا پایان خردادماه به اتمام برسد.
مدیرعامل شرکت گاز لرستان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه گاز یکی از زیرساخت‌های مهم و حیاتی جذب سرمایه‌گذار در شهرک‌های صنعتی است که در راستای منویات مقام معظم رهبری در خصوص اهمیت به تولید، توجه به شرکت‌های دانش‌بنیان و تسهیل جهت ایجاد اشتغال در سال جاری ایجاد این زیرساخت می‌تواند بهترین هدیه شرکت گاز در راستای اشتغال‌زایی و رونق استان باشد.
گودرزی بیان کرد: در حال حاضر ظرفیت استفاده از ۱۲۰ هزار مترمکعب گاز در ساعت در شهرک‌های صنعتی استان وجود دارد که با بهره‌برداری از این پروژه‌ها این عدد به ۱۶۵ هزار مترمکعب در ساعت افزایش پیدا خواهد کرد.