به‌گونه‌ای عمل شود هیچ روستایی در سطح استان بدون شورا باقی نماند
به‌گونه‌ای عمل شود هیچ روستایی در سطح استان بدون شورا باقی نماند

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، محمود ثمینی در جلسه ستاد انتخابات لرستان خواستار فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در استان شد و افزود: ضرورت دارد تمامی اقدامات به‌خصوص اطلاع‌رسانی انتخابات را با استفاده از ظرفیت های موجود مانند صداوسیمای مرکز استان مستندسازی کرد. وی […]

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، محمود ثمینی در جلسه ستاد انتخابات لرستان خواستار فراهم نمودن زیرساخت‌های لازم برای برگزاری انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای شهر و روستا در استان شد و افزود: ضرورت دارد تمامی اقدامات به‌خصوص اطلاع‌رسانی انتخابات را با استفاده از ظرفیت های موجود مانند صداوسیمای مرکز استان مستندسازی کرد.

وی با بیان اینکه لرستان در برگزاری انتخابات یازدهمین دوره مجلس شورای اسلامی کارنامه موفق و درخشانی داشته است، گفت: انتظار می رود این اتفاق در انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر و روستا بار دیگر تکرار شود و با مشارکت گسترده مردم فضای سیاسی و بانشاط در این دوره از انتخابات را نیز شاهد باشیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استانداری لرستان تصریح کرد: فرمانداران و بخشداران در مدت باقیمانده به انتخابات، نسبت به فراهم‌سازی شرایط برای سهولت ثبت‌نام کاندیداها اقدام کنند.

ثمینی اضافه کرد: به‌گونه‌ای عمل شود که تمامی داوطلبان بتوانند فرآیند ثبت‌نام را با موفقیت انجام دهند و از این حیث هیچ روستایی در سطح استان بدون شورا باقی نماند.

وی در پایان از اعضا ستاد انتخابات استان، مسئولین کمیته ها و بخشداران و همه دستگاه های اجرایی و نهاد های مردمی، مطبوعات و آحاد مردم شریف استان برای مشارکت در انجام این تکلیف الهی برای اعتلای کشور دعوت کرد.

  • خبرنگار: امیررضا قاسمی نیایی