به تعهدات خود در قبال رفع مشکلات حوزه آب الیگودرز عمل کنید
به تعهدات خود در قبال رفع مشکلات حوزه آب الیگودرز عمل کنید
امام جمعه الیگودرز نسبت به انتقال پمپ های ایستگاه انوج هشدار داد و گفت: مدیرعامل آب منطقه ای، در صورت انتقال پمپ ها منتظر تبعات آن باشد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، حجت الاسلام مهدی سرلک در جمع نمازگزاران این شهر با اشاره به سوابق اجرای طرح قمرود گفت: اگر چه این طرح کاملا قانونی و بر اساس تصمیم مسوولان وقت انجام شد اما آنچه‌ موجبات نارضایتی را فراهم نمود عدم تعهد به وعده ها و نادیده گرفتن منافع مبدا انتقال آب بود.
وی با اشاره به ایستگاه پمپاژی که برای جبران خسارات طرح قمرود در اختیار استان قرار گرفت، افزود: متاسفانه آب منطقه ای استان لرستان بدون هیچگونه‌ توجیهی برای انتقال این پمپ ها به تهران اقدام کرده اند که با مخالفت کارشناسان و شورای تامین مواجه شده و حتی استاندار لرستان هم در اقدامی قابل تقدیر اعلام نموده اند که تابع تصمیم شهرستان می باشند.
وی خطاب به مدیر عامل آب منطقه ای لرستان گفت: بهتر است دست از اینگونه اقدامات که منافع مردم شهرستان را با مخاطره مواجه‌ می کند ،دست بردارید و اینجانب از جانب مردم اعلام می کنم که چنانچه پمپ های مذکور منتقل شوند، شما باید منتظر تبعات آن باشید.
خطیب نماز جمعه افزود: شما بجای اینگونه اقدامات به تعهدات خود در قبال تامین آب کشاورزی منطقه اقدام کنید.