به جای فروش پمپ های ایستگاه پمپاژ انوج پیگیر اجرای سدهای مطالعه شده باشید
به جای فروش پمپ های ایستگاه پمپاژ انوج پیگیر اجرای سدهای مطالعه شده باشید
مردم الیگودرز: اجازه ظلم دوباره به این شهرستان را نمی دهیم‌

به گزارش شهروند خبرنگار گفتار ما ۲۴، از صبح امروز که موضوع انتقال پمپ های ایستگاه پمپاژ روستای انوج الیگودرز مطرح شد تعداد زیادی از مردم این شهرستان بویژه ساکنان روستاهای بخش های بربرود با مراجعه به دفتر روزنامه کیهان و تماس با خبرنگاران ضمن حمایت از مواضع قاطع مسوولان شهرستان در قبال این موضوع، گفتند در سال های گذشته بواسطه انتقال آب الیگودرز به استان های دیگر، کشاورزی و دامداری و امرار معاش روستانشینان این شهرستان نابود شد و متاسفانه در پی سو استفاده از نجابت مردم هر آنچه بلا بود بر سر این منطقه آمد.
این عده اظهار داشتند: از مسوولین شهرستان و استاندار انقلابی لرستان درخواست داریم جلوی این اقدام غیر قانونی را بگیرند و یقین بدانند مردم الیگودرز بویژه اهالی تشنه روستاهای بخش بربرود از ایشان حمایت نموده و اجازه ظلمی دیگر به الیگودرز را نخواهند داد.
اما سخنی هم با مدیرعامل آب منطقه ای لرستان‌؛
جناب حسن نژاد سالهاست که هفت سد مطالعه شده الیگودرز که برای جبران خسارات طرح موسوم به قمرود پیش بینی شده بودند به حال خود رها شده است و این سوال باقی می ماند که جنابعالی چه اقدامی برای اجرایی شدن این سدها انجام داده اید؟ و قطع به یقین وضعیت بحران آبی در سایرنقاط استان گواهی بر عملکرد ضعیف مدیریت حوزه آب استان در مدیریت آب می باشد.
جناب مدیرعامل؛ هنگامی که با پیگیری های مسوولان شهرستان ایستگاه پمپاژ طرح موسوم به قمرود برای بهره مندی کشاورزی الیگودرز در مالکیت آب منطقه ای قرار می گیرد باور کنید از جمله اموال شخصی نیست که هر کسی و در هر مقامی بتواند آن را به فروش برساند.
امید آن داریم که استاندار لرستان هوشیار باشند و با گوشزد تبعات تلخ ناشی از این اقدامات بر خود سری ها و تصمیم سازی های غیر منطقی مدیران استانی نظارت نمایند.