ضرورت نگاه ویژه دولت و استاندار به شهر پلدختر
ضرورت نگاه ویژه دولت و استاندار به شهر پلدختر
رئیس شورای اسلامی شهر پلدختر خواستار نگاه ویژه دولت و استاندار به شهر پلدختر شد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، مجتبی حسینی در دیدار نوروزی شهردار پلدختر و اعضای شورای اسلامی با امام جمعه پلدختر گفت: شهرداری یک نهاد خدمات رسان است که باید تمام توان و تمرکز خود را روی ارائه خدمات مطلوب به همشهریان بکار گیرد.
وی اظهار داشت: اعضای شورای شهر، نمایندگان مردم پلدختر هستند و خود را متعهد به پیگیری مطالبات مردم می دانند و در طول ۷ ماه گذشته از کوچکترین فرصت ها برای انعکاس مشکلات مردم پلدختر دریغ نشده است.
حسینی به بدهی سنگین شهرداری اشاره کرد و عنوان نمود: امیدوریم با درایت شهردار و همدلی اعضای شورای شهر و ایجاد نظم و انضباط مالی، در ارائه خدمات مطلوب به همشهریان خللی وارد نشود.
رییس شورای اسلامی شهر پلدختر گفت: با در نظر داشتن خرابی های بجا مانده از سیل، بضاعت مالی ضعیف شهرداری و بدهی های سنگین گذشته، رفع کاستی های شهر سیل زده پلدختر بدون کمک دولت و استاندار مقدور نیست و ضرورت دارد دولت و استاندار نگاه ویژه ای به پلدختر داشته باشند.

وی همچنین به مشکلات باقیمانده از سیل مثل ورودی شمالی شهر و عدم آزادسازی حریم رودخانه و مشکلات خیابان ساحلی شرقی و غربی اشاره کرد و اعلام کرد نباید گذشت زمان باعث شود کم وکاستی ها و خرابی های سیل عادی و به فراموشی سپرده شود.
حسینی در ادامه به ۲۰ میلیارد تومانی که وزیر ارشاد در سفر آذر ماه برای شهرداری تایید نمود اشاره کردند و بیان داشت این مبلغ هدیه دولت به مردم پلدختر برای رفع کم و کاستی های زیرساخت های شهری است که با وجود گذشت سه ماه، هنوز نتیجه و مبلغ اعلام شده، به شهرداری اعلام نشده است و ما انتظار داریم اعتبار در نظر گرفته شده توسط وزیر هر چه سریعتر به شهرداری ابلاغ شود تا گوشه کوچکی از خرابی ها و خسارات سیل برطرف گردد.
رییس شورای اسلامی شهر پلدختر گفت: مردم پلدختر خواهان توجه دولت و استانداری در رفع مشکلات بجا مانده از سیل هستند و این رقم می تواند بخش کوچکی از مشکلات را برطرف نماید و رضایتمندی مضاعف مردم از دولت مردمی دکتر رئیسی را بدنبال داشته باشد.