بیش از هزار و ۸۰۰ پروژه عمرانی نیمه کاره در لرستان وجود دارد

به گزارش گفتار ما، هوشنگ بازوند افزود: این تعداد پروژه عمرانی در سالهای گذشته در استان آغاز شده و از ۳۰ تا ۹ ۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند. وی تصریح کرد: برای تکمیل این تعداد پروژه اعتباری بالغ بر ۷۰ هزار میلیارد ریال نیاز است تا بتوان این پروژه ها را به مرحله بهره برداری […]

به گزارش گفتار ما، هوشنگ بازوند افزود: این تعداد پروژه عمرانی در سالهای گذشته در استان آغاز شده و از ۳۰ تا ۹

هوشنگ بازوند

هوشنگ بازوند

۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند.
وی تصریح کرد: برای تکمیل این تعداد پروژه اعتباری بالغ بر ۷۰ هزار میلیارد ریال نیاز است تا بتوان این پروژه ها را به مرحله بهره برداری و استفاده رساند.
وی اضافه کرد: با توجه به اعتبارات امروزی و تزریق اعتبارات، این تعداد پروژه در ۱۳ سال آینده بهره برداری خواهند رسید که برای تسریع در ایجاد این پروژه ها می بایست فعالیت و حضور بخش خصوصی در این زمینه را فعال کرد.
وی با اشاره به حضور بخش خصوصی در راستای استفاده و بهره برداری از طرح های عمرانی استان نیز اظهار داشت: بخش خصوصی می تواند با سرمایه گذاری در طرح های نیمه تمام عمرانی علاوه بر سودآوری، در زمینه ایجاد اشتغال و تکمیل این طرح ها اقدام کند.
استاندارلرستان خاطر نشان کرد: برای فعال کردن اقتصاد مقاومتی در استان می بایست از بخش خصوصی بهره مند شد و در این راستا نیز می بایست زمینه حضور فعال تر بخش خصوصی در لرستان را فراهم کرد.
وی بخش خصوصی را یک پتانسیل مهم در توسعه استان دانست و اظهار داشت: تیم مدیریت ارشد استان زمینه حضور بخش خصوصی را در لرستان فراهم کرده ودر این راستا نیز ادارت و مدیران استان می بایست برای حمایت از سرمایه گذاران بخش خصوصی فعالیت کنند.