تاکنون هیچگونه خاموشی بابت کمبود نیروی برق در لرستان اعمال نشده است
تاکنون هیچگونه خاموشی بابت کمبود نیروی برق در لرستان اعمال نشده است
استاندار لرستان گفت: همکاری مردم، اقدامات مدیریت بار در بخش‌های اداری، صنعتی، کشاورزی، سبب جلوگیری از خاموشی‌ها در شبکه توزیع برق خواهد شد.

به گزارش گفتار ما ۲۴، فرهاد زیویار در بازدید از مرکز کنترل دیسپاچینگ شرکت توزیع برق استان با بیان اینکه در سال گذشته با مدیریت انجام شده در سطح استان در شرکت توزیع برق، کمترین خاموشی‌ ها را شاهد بودیم، اظهار داشت: این موضوع در حال حاضر نیز در سال جاری مداومت پیدا کرده است و تاکنون هیچ‌گونه خاموشی بابت کمبود نیروی برق اعمال نشده و برخی موارد محدود نیز به دلیل خروج برخی شبکه‌ها از مدار بوده است.

وی با تشکر از زحمات مجموعه شرکت توزیع برق استان و همراهی و همکاری خوب مردم، افزود: اقدامات مدیریت بار در بخش‌های اداری، صنعتی، کشاورزی، سبب جلوگیری از خاموشی‌ها در شبکه توزیع برق به‌ ویژه در بخش‌های خانگی، تجاری و ادارات خواهد شد.

زیویار با اشاره به مدت‌زمان باقی‌مانده از فصل تابستان و گرمای ادامه‌دار هوا ابراز امیدواری کرد که با فرهنگ بالای مردم و مشترکان استان در مصرف بهینه برق و همت و تلاش کارکنان صنعت برق استان، شاهد قطعی برق در استان نباشیم و هیچ خانه‌ای در لرستان با قطعی برق مواجه نباشد.