تجلیل از برگزیدگان جشنواره دو سالانه عکس بسیج در لرستان
تجلیل از برگزیدگان جشنواره دو سالانه عکس بسیج در لرستان

دبیر سومین جشنواره دوسالانه عکس بسیج در استان لرستان گفت: برگزیدگان سومین دوسالانه عکس و فیلم بسیج در سالن شهید آوینی ارشاد خرم‌آباد تجلیل می‌شوند. محسن مرادی با بیان اینکه سومین جشنواره دوسالانه عکس بسیج در لرستان برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره عکس بر دو موضوع فعالیت فردی و اجتماعی بسیج و بسیجیان شامل […]

دبیر سومین جشنواره دوسالانه عکس بسیج در استان لرستان گفت: برگزیدگان سومین دوسالانه عکس و فیلم بسیج در سالن شهید آوینی ارشاد خرم‌آباد تجلیل می‌شوند.

محسن مرادی با بیان اینکه سومین جشنواره دوسالانه عکس بسیج در لرستان برگزار شد، اظهار داشت: این جشنواره عکس بر دو موضوع فعالیت فردی و اجتماعی بسیج و بسیجیان شامل فعالیت اجتماعی، خدمات‌رسانی اردوهای جهادی، تولید هدفمند، سازندگی معنوی، تعلیم و تربیت ، ایثار و مقاومت و سبک زندگی ایرانی اسلامی مانند آئین جشن، عزاداری، آداب‌ و رسوم اقوام حماسه، اقوام و راهپیمایی اربعین کربلا برگزار شد.

وی افزود: ارسال آثار به این جشنواره از اوایل تیرماه آغاز و تا پنجم شهریورماه ادامه داشت و در این مدت ٣٠٠ اثر از عکاسان لرستانی در این جشنواره شرکت کردند.

دبیر سومین جشنواره دوسالانه عکس بسیج در لرستان بیان کرد: در این دوسالانه شش عکس در مرحله نهایی و اختتامیه انتخاب شده و ٣٣ عکس برگزیده به نمایشگاه این جشنواره راه پیدا کردند.

وی با بیان اینکه مراسم تجلیل از برگزیدگان عکس و فیلم بسیج به صورت هم‌زمان برگزار می‌شود، عنوان کرد: سوم آذر به مناسبت هفته بسیج از  برگزیدگان سومین دوسالانه عکس و فیلم بسیج در سالن شهید آوینی ارشاد اسلامی خرم آباد تجلیل می‌شود.

مرادی تصریح کرد: هم‌زمان با این مراسم نمایشگاه عکس‌های برگزیده دوسالانه نیز در نگارخانه شهید هژبر اداره ارشاد اسلامی خرم‌آباد به مدت یک هفته  به نمایش گذاشته می شود.