تحقق وعده افتتاح پروژه‌های آبی لرستان  در سال ۱۴۰۰
تحقق وعده افتتاح پروژه‌های آبی لرستان  در سال ۱۴۰۰

به گزارش گفتار ما ۲۴، حمیدرضا کرم‌وند در جمع خبرنگاران از تکمیل پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای الشتر، نورآباد، دورود، کوهدشت و ازنا در سال ۱۴۰۰ خبر داد و افزود:این پروژه‌ها در حال حاضر فعال و طبق برنامه زمان‌بندی در سال جاری به بهره‌برداری خواهند رسید. وی تاکید کرد: با بهره‌برداری از تصفیه‌خانه های لرستان مشکلات […]

به گزارش گفتار ما ۲۴، حمیدرضا کرم‌وند در جمع خبرنگاران از تکمیل پروژه تصفیه‌خانه فاضلاب شهرهای الشتر، نورآباد، دورود، کوهدشت و ازنا در سال ۱۴۰۰ خبر داد و افزود:این پروژه‌ها در حال حاضر فعال و طبق برنامه زمان‌بندی در سال جاری به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی تاکید کرد: با بهره‌برداری از تصفیه‌خانه های لرستان مشکلات زیادی حل خواهد شد، علاوه بر بحث کیفیت آب، در حوزه پشتیبانی از طرح های صنعتی نیز اقدامات خوبی برای بخش صنعت و تولید در سایه تلاش و جدیت سایر بخش ها در استان در حال انجام است.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب لرستان گفت: در خصوص کیفیت آب شرب شهرها گواهی‌نامه کیفیت آزمایش مرکزی ۱۷۰۵ را طی سال ۹۸ اخذ کرده‌ایم.

کرموند گفت: انتظار داریم با توجه به شرایط کرونایی و افزایش مصرف آب، مردم الگوهای مصرف را اجرا کنند تا با مشکل کم‌آبی مواجه نشویم.

  • خبرنگار: امیررضا قاسمی نیایی