تخت‌چان پلدختر در مسیر محرومیت‌زدایی قرار گرفت
تخت‌چان پلدختر در مسیر محرومیت‌زدایی قرار گرفت
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان با بیان اینکه تخت چان پلدختر مستعد گردشگری است، گفت: تخت‌چان پلدختر در مسیر محرومیت‌زدایی قرار می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، احمدرضا دالوند پس از برگزاری جلسه قرارگاه محرومیت‌زدایی در اولین اقدام خود به منطقه تخت‌چان پلدختر رفت و در بازدید از این منطقه با بیان اینکه شرکت توزیع برق استان در خدمات‌رسانی به این مناطق پیشرو است، اظهار کرد: دستگاه‌های اجرایی عضو این قرارگاه تا پایان هفته آینده وضعیت منطقه را آنالیز کرده و نتیجه را به قرارگاه گزارش دهند تا راهکارهای لازم جهت خدمات رسانی و مرتفع ساختن مشکلات ارائه شود.
وی با تاکید بر اینکه اولویت کار قرارگاه ابتدا اجرای جاده دسترسی و سپس پروژه آب‌رسانی است، افزود: به لحاظ شرایط توپوگرافی تخت‌چان پلدختر مستعد گردشگری بوده و دارای ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های خاص و خوبی برای سرمایه‌گذاری است.
معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری لرستان عنوان کرد: مردم این منطقه به واسطه اعتقادات و تعهد به نظام مقدس جمهوری اسلامی در ایجاد امنیت منطقه نقش فعالی دارند.
وی یکی از معضلات بزرگ حاشیه نشینی شهرها را عدم حمایت و تقویت نکردن تولیدکنندگان روستایی دانست و افزود: مردم منطقه تخت‌چان به لحاظ شغل دامپروری بیشتر تولید کننده محسوب می شوند، از این‌رو در راستای حمایت از آنها اشتغال آفرینی روستایی را باید تقویت کنیم.

  • خبرنگار: محمد جهانشاهی فرد