تشکل‌ها و اتحادیه‌ها بازوان اجرایی بخش کشاورزی هستند
تشکل‌ها و اتحادیه‌ها بازوان اجرایی بخش کشاورزی هستند
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: تشکل‌ها و اتحادیه‌ها بازوان اجرایی بخش کشاورزی هستند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سید عماد شاهرخی در جلسه مشترک تعاون روستایی، تشکل ها و اتحادیه های بخش کشاورزی با مدیران ستادی و ادارات تابعه جهاد کشاورزی لرستان با بیان اینکه از تشکل های بخش کشاورزی حمایت می کنیم، اظهار کرد: ما از حامیان و حمایت کنندگان تشکل ها و اتحادیه های بخش کشاورزی هستیم و به این باوریم هر چه انسجام و تمرکز در این بخش بیشتر باشد بستر و شرایط توسعه بخش کشاورزی بهتر تسهیل می شود.
وی افزود: تشکل ها و اتحادیه های بخش کشاورزی بازوان اجرایی در عرصه تولیدات بخش کشاورزی هستند و هر چه تعاملات و ارتباط سازنده بین تشکل ها و اتحادیه کشاورزی بیشتر باشد، بی تردید شاهد تحولات موثری در زیربخش ها خواهیم شد، که خوشبختانه چنین تعاملاتی در استان وجود دارد.
شاهرخی تصریح کرد: طبق قوانین و آیین نامه ها می توانیم برخی از کارهایی که قابلیت واگذاری را دارند به بخش تشکل ها و اتحادیه های کشاورزی جهت تسریع در روند کار واگذار کنیم که با واگذاری این کارها شاهد توسعه بیشتر در بخش کشاورزی خواهیم شد.
وی به فعال شدن روستا بازار اشاره کرد و گفت:با فعالیت و توسعه روستا بازار می توان برخی از تولیدات و محصولات کشاورزی را بدون واسطه در اختیار مصرف کنندگان قرار دهیم و این ظرفیت خوبی برای برند سازی و بازاریابی محصولات کشاورزی است‌.