تعاملی خوبی بین دستگاه قضا و اتاق بازرگانی در راستای حمایت از تولید و اشتغال وجود دارد
تعاملی خوبی بین دستگاه قضا و اتاق بازرگانی در راستای حمایت از تولید و اشتغال وجود دارد
رئیس اتاق بازرگانی لرستان با اشاره به ابلاغ سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی توسط مقام معظم رهبری، گفت: در همین راستا،دادگستری، تعامل خوبی با اتاق بازرگانی استان دارد.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما، محمد خاکی در جلسه ستاد اجرایی سیاست های اقتصاد مقاومتی استان در اتاق بازرگانی اظهار کرد: از زمان تشکیل کمیته حمایت قضایی از سرمایه گذاری استان،دستگاه قضایی استان ارتباط خوبی دارد و حتی پیشقدم تر از بخش خصوصی به مسائل حوزه کسب و کار ورود پیدا کرده است.

وی افزود: به طوری که در سال های ابتدایی، اتاق بازرگانی لرستان به واسطه برگزاری جلسات و پیگیری مسائل مربوط به این حوزه، رتبه نخست کشور را کسب کرد و مورد تقدیر قرار گرفت.

خاکی ادامه داد: همچنین تعاملی خوبی بین دستگاه قضا و اتاق بازرگانی در راستای حمایت از تولید و اشتغال استان وجود دارد و ساعت ها بر روی موضوعات مختلف بحث شده و نتیجه آن در ستاد مطرح می‌شود.

رئیس اتاق لرستان،گفت:با ابلاغ سیاستهای کلی اقتصاد مقاومتی از سوی مقام معظم رهبری،کمیته حمایت قضایی از ستاد اجرایی سیاستهای اقتصاد مقاومتی تغییر نام داد و در ماموریت و رسالت تغییراتی حاصل شد.

وی بیان کرد:روال برگزاری جلسات هم به این ترتیب است که ابتدا درخواست بخش خصوصی به دبیرخانه ارسال و در جلسات مطرح می شود و خروجی آن در کمیته همچنین در ستاد برای برطرف کردن مشکلات مورد بررسی قرار خواهد گرفت.

خاکی گفت:در این راستا درخواست و پیشنهادات ارائه می شود باید های صنعتی توضیحات لازم را ارائه می‌کنند و موضوع پیگیری بنابراین مصوب می شود.

  • خبرنگار: محمد باقر شفیعی