تعمیرات جهادی روشنایی معابر خرم آباد
تعمیرات جهادی روشنایی معابر خرم آباد
مدیرعامل شرکت توزیع برق لرستان گفت: در راستای زیباسازی و تامین امنیت و کاهش جرائم تعمیر جهادی شبکه روشنایی معابر باحضور ۱۳ اکیپ عملیاتی در سطح شهر و روستاهای شهرستان خرم آباد از ۳۰ شهریور شروع و در ۱۶ مهر به پایان رسید.

فریدون خودنیا در گفتگو با رسانه ها گفت: در راستای زیباسازی و تامین امنیت و کاهش جرائم شبانه و افزایش آرامش شهروندان و همچنین بر اساس پیگیری های دادستان محترم شهرستان خرم آباد، مانور تعمیرات جهادی روشنایی سطح شهر و روستاها با حضور اکیپ های عملیاتی از مدیریت های توزیع برق شهرستان های خرم آباد ، بروجرد و الشتر و پیمانکاران طرف قرارداد برگزار شد.

وی افزود: با توجه به اهمیت موضوع و بازدیدهای میدانی در سطح شهر ، نقاطی که آسیب پذیر و نیاز به تامین روشنایی داشتند شناسایی و تامین روشنایی آنها در دستور کار قرار گرفت و با اجرای این عملیات شاهد ارتقاء امنیت شهری و زیبایی مبلمان شهری در شب و افزایش رضایتمندی مردم خواهیم بود.

در ادامه معاونت بهره برداری و دیسپاچینگ به تشریح برنامه ریزی نیروی انسانی و تجهیزات مورد نیاز مانور اشاره نمودند و اعلام کرد:در فاز اول ۴ اکیپ شناسایی تشکیل واز معابر سطح شهر و روستا ها بازدید بعمل آوردند و نقاط خاموش شناسایی شد.

مهندس حسینی مهر افزود:در فاز دوم ، تجهیزات مورد نیاز مانور شامل لامپ، استارتر ، چک و چراغ تامین و تحویل مدیریت های توزیع گردید و همزمان ۱۳ اکیپ عملیاتی ساماندهی گردید که شامل پرسنل مدیریت های توزیع برق مناطق ۱و۲ خرم آباد، پیمانکاران نصب چراغ و دو اکیپ کمکی از مدیریتهای توزیع برق بروجرد۲ والشتر بودند.

در ادامه مدیریت توزیع برق یک خرم آباد در این خصوص اظهار داشت:در این مانور تعداد ۷ اکیپ و ۲۳ نفر حضور داشتند که با کار جهادی و شبانه روزی بیش از ۸۷۰ لامپ معابر تعویض یا تعمیر گردید و تعداد ۱۲۷ دستگاه چراغ جدید در مناطق حاشیه شهر و روستاها نصب شد.

مهندس حکمت بیرانوند مدیریت توزیع برق دو خرم آباد نیز تعداد اکیپ های این مدیریت را ۶ اکیپ با ۲۰ نفر نیروی انسانی اعلام کرد: در طول مدت مانور ۷۹۶مورد تعویض لامپ و ۱۳۸ دستگاه چراغ نصب شد‌.