تمایل سرمایه گذاران به فعالیت در حوزه گیاهان دارویی و توسعه اراضی شیب دار استان لرستان
تمایل سرمایه گذاران به فعالیت در حوزه گیاهان دارویی و توسعه اراضی شیب دار استان لرستان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان گفت: سرمایه گذاران خصوصاً در حوزه گیاهان دارویی و توسعه اراضی شیب دار تمایل به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی لرستان پیدا کرده اند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سید عماد شاهرخی در دیدار با میرعماد مشاور وزیر و مدیرکل امور استانهای سازمان منابع طبیعی و آبخیزداری کشور، گفت؛ منابع طبیعی مهم ترین نقش را در بین دستگاه های تابعه سازمان جهاد کشاورزی دارد لذا امیدوارم که با مدیریت شما علاوه بر انجام کارهای درون سازمانی، در حوزه های اقتصادی و عمرانی با همفکری، هم افزایی و همدلی بر اساس قوانین بالادستی کار را به خوبی پیش ببریم.

وی افزود: با توجه به سفر مقام عالی وزارت به استان و تأکیدات ایشان به توسعه باغات در اراضی شیبدار و رفع تداخلات و همچنین فرصت محدود برای به سرانجام رساندن این امورات لازم است که سرعت کار را بیش از پیش نماییم.

رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان به جلسات رفع تداخلات استان اشاره کرد و گفت؛ تاکنون ۴۱۰ پلاک در لرستان رفع تداخل شده است که ۲۸۸ پلاک آن طی یکسال گذشته و در ۲۵ جلسه رفع تداخل شده‌ است و با زحمات همه همکاران در برآورد یکساله انجام رفع تداخلات کشور،لرستان با ۴۱۰ پلاک از استان های برتر می باشد.

وی گفت: با توجه به بارش های خوب در استان سرمایه گذاران خصوصاً در حوزه گیاهان دارویی و توسعه اراضی شیب دار تمایل به سرمایه گذاری در بخش کشاورزی لرستان پیدا کرده اند که ما باید از این فرصت به نحو احسن استفاده نموده و در راستای ایجاد اشتغال و اقتصاد استان شرایط لازم را مهیا کنیم.