تمدید ترخیص فوق العاده خودروهای توقیفی طرح عیدانه
تمدید ترخیص فوق العاده خودروهای توقیفی طرح عیدانه
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان گفت: طرح ترخیص شامل کلیه وسائل نقلیه توقیفی در پارکینگ ها "خورو های فاقد دستور قضائی توقیف" می باشد، در این طرح به مالکان و متصرفان خودروهای توقیفی تسهیلات و تشویقاتی اعطاء می شود.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، کریم فاخری در جمع خبرنگاران اظهار داشت: زمان این طرح محدود و تا عید سعید فطر می باشد، امید است هم استانی های گرامی این فرصت را از مغتنم شمرده و با در دست داشتن مدارک قانونی مراجعه و خودروی خود را ترخیص کنند.
وی افزود: به منظور حذف تشریفات اضافی و پیشگیری از مراجعه مکرر متقاضیان به ادارات و بخش های مختلف ستاد راهور، این طرح به دو روش یکی از طریق دفاتر پلیس(+۱۰) و ترخیص اینترنتی از طریق اپلیکیشن پلیس من انجام می گیرد.
سرپرست پلیس راهنمایی و رانندگی استان، تسهیلات ویژه این طرح را نیز اعلام کرد و گفت: شرایط تقسیط جرائم رانندگی با اعطای فرصت یکساله برای پرداخت به صورت اقساطی و ایجاد امکان ترخیص وسایل نقلیه فاقد بیمه شخصض ثالث با اخذ تعهد عدم تردد در معابر عمومی فراهم شده است. در صورتی که شخص مالک فاقد گواهینامه مجاز رانندگی بوده، با تکمیل فرم در دفاتر پلیس + ۱۰ و معرفی شخص جایگزین گواهینامه دار می تواند خودروی توقیفی را ترخیص کند.