توزیع اقلام اساسی هیئت های مذهبی آغاز شد
توزیع اقلام اساسی هیئت های مذهبی آغاز شد
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان اظهار کرد: کالاهای اساسی اعم از برنج، شکر، روغن، گوشت قرمز و مرغ منجمد در راستای توزیع بین هیئات مذهبی با نرخ دولتی در اختیار سازمان تبلیغات اسلامی استان قرار گرفت.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سید عماد شاهرخی با آرزوی قبولی عزاداری های عموم هم استانی ها در ایام سوگواری سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) گفت؛ با توجه به نزدیک شدن ایام محرم، صفر و مراسمات هیئت های مذهبی کالاهای اساسی اعم از؛ برنج، شکر، روغن، مرغ و گوشت منجمد به میزان لازم و با قیمت مصوب دولتی در اختیار سازمان تبلیغات اسلامی به جهت توزیع بین هیئت ها قرار گرفته است.
وی بر توزیع برنج تایلندی، هندی و پاکستانی بین هیئات با نرخ دولتی در این ایام اشاره کرد و گفت؛ میزان ۱,۰۵۰ تن برنج شامل: برنج تایلندی با قیمت مصوب هر کیلوگرم ۱۱,۵۰۰ تومان، برنج هندی هر کیلوگرم ۱۸,۵۰۰ تومان, برنج پاکستانی هر کیلوگرم ۲۰,۵۰۰ تومان در اختیار سازمان تبلیغات اسلامی استان قرار گرفته است.
شاهرخی در مورد دیگر اقلام مورد نیاز هیئت ها گفت؛ میزان ۶۳۰ تن شکر با قیمت مصوب ۱۸,۱۸۰ تومان برای توزیع در نظر گرفته شده و در اختیار سازمان تبلیغات اسلامی استان قرار گرفته و در حال توزیع می‌باشد.
این مقام مسئول در پایان با بیان اینکه در روزهای آتی گوشت قرمز و مرغ منجمد در بین هیئت های عزاداری توزیع خواهد شد گفت؛ گوشت قرمز وارداتی و مرغ منجمد به اندازه کافی ذخیره سازی شده است و با اعلام نیاز هیئت ها با قیمت مصوب دولتی در اختیار این عزیزان قرار خواهد گرفت.