توزیع روزانه ۳۰۰ تن آسفالت در سطح شهر خرم‌آباد
توزیع روزانه ۳۰۰ تن آسفالت در سطح شهر خرم‌آباد
رئیس شورای شهر خرم آباد با اشاره به اینکه روزانه حدود ۲۷۰ تا ۳۰۰ تن آسفالت در سطح شهر خرم‌آباد توزیع می‌شود، گفت: معابر خاکی مناطق حاشیه نشین شهر خرم آباد در اولویت نهضت آسفالت قرار خواهند داشت.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، رضا بیرانوند در گفتگو با خبرنگاران اظهار داشت: کارخانه آسفالت شهرداری یکی از ظرفیت های مهم است که به خوبی از آن استفاده می شود و روزانه حدود ۲۷۰ تا ۳۰۰ تومان آسفالت در سطح شهر خرم آباد جهت لکه گیری و آسفالت معابر خاکی توزیع می شود که سعی خواهیم کرد این روند ادامه داشته باشد.
وی افزود: به خاطر گستردگی شهر خرم‌آباد عملیات اجرایی در سه مناطق شهر به صورت یکسان انجام می شود و معابر خاکی در مناطق حاشیه نشین شهر خرم آباد در اولویت نهضت آسفالت قرار خواهند داشت.
رئیس شورای شهر خرم آباد با اشاره به این که یکی از اقدامات شورای دوره ششم رسیدگی به مناطق محروم و اولویت قرار دادن مشکلات این مناطق است، بیان کرد: در خیلی از معابر سطح شهر یا کنده کاری صورت گرفته و یا نیازمند آسفالت است که در حال حاضر در سطح سه مناطق فعالیت های عملیات نهضت آسفالت در حال انجام است.
بیرانوند تصریح کرد: در بازدید با حضور هادی زینی وند و حجت الله احمدی پور اعضای شورای شهر و شهرداران مناطق دو و سه خرم آباد از روند خیابان انتهای پشته حسین آباد که معابر آنها خاکی هستند،کار عملیات آسفالت در این محله به زودی صورت می گیرد.
وی با اشاره به اینکه بازگشایی دره اسدآبادی یکی از دغدغه های مردم شهر بود، اظهار کرد: کار آسفالت این منطقه به خصوص از خیابان سرباز تا خیابان ساحلی که خیلی مورد استفاده عموم قرار دارد،در دستور کار قرار گرفته است.
وی با اشاره به آسفالت معابر در سطح منطقه یک خرم آباد عنوان کرد: بلوار کند رو میدان کتاب تا پل ۹ دی که راه عبور و مرور مردم را مختل و باعث گره ترافیکی شده، کار آسفالت آن به زودی انجام شود.
بیرانوند با اشاره به آسفالت میدان بار خرم آباد ،یادآور شد: میدان بار خرم آباد ویترین این شهر است و از آنجا که تمام رانندگان در اقصی نقاط کشور به این میدان سفر می کنند باید از لحاظ زیبایی و خدمات‌دهی اقدامات خوبی صورت بگیرد که در این راستا نمازخانه، سرویس بهداشتی، دفع آبهای سطحی، رنگ آمیزی جداول ،ایجاد سطح زباله محیا شده و در حال حاضر زیرسازی آسفالت این میدان آماده نهضت آسفالت است.