توزیع ۵۰ تن سیب و پرتقال در لرستان
توزیع ۵۰ تن سیب و پرتقال در لرستان
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان با اشاره به توزیع 50 تن سیب و پرتقال بیان کرد: در روزهای پایانی سال یک هزار و ۷۵۰ تم برنج تایلندی، ۱۸۸۰ تن شکر، ۱۸۰۰ مرغ منجمد و ۶۰ تن گوشت قرمز منجمد توزیع شده است.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، سید عماد شاهرخی با اشاره به اینکه در تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز مشکلی نداریم، اظهار کرد: استان علاوه بر تأمین کالاهای اساسی خود، بخشی از نیازهای استان‌های همجوار و تهران را هم تأمین می‌کند.
وی به موجودی کالاهای اساسی استان اشاره کرد و افزود: ۴ هزار و ۳۴۰ تن برنج، ۲ هزار و ۳۸۱ تن شکر، ۷۰ هزار تن گندم و ۶۰ تن گوشت قرمز منجمد در انبارهای استان موجود است.
رئیس سازمان جهاد کشاورزی لرستان خاطرنشان کرد: عمده‌ترین چالش کالاهای اساسی مربوط به گوشت قرمز منجمد است، زیرا استقبال مردم از گوشت قرمز منجمد امسال بالا است.
شاهرخی به کالاهای اساسی توزیع شده از ابتدای سال تاکنون نیز اشاره کرد و گفت: از ابتدای سال تاکنون ۶ هزار و ۶۳۶ تن برنج، ۵ هزار و ۷۲۹ تن شکر، ۱۸۰۰ تن مرغ منجمد، ۹۰۰ تن گوشت قرمز منجمد توزیع شده است.
وی با اشاره به توزیع ۵۰ تن سیب و پرتقال بیان کرد: در روزهای پایانی سال یک هزار و ۷۵۰ تم برنج تایلندی، ۱۸۸۰ تن شکر، ۱۸۰۰ مرغ منجمد و ۶۰ تن گوشت قرمز منجمد توزیع شده است.

* خبرنگار: علی ابراهیمی