ثبت نام بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ لرستانی برای راهپیمایی اربعین حسینی/ مدیر کل حج و زیارت لرستان
ثبت نام بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ لرستانی برای راهپیمایی اربعین حسینی/ مدیر کل حج و زیارت لرستان

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “گفتار ما ۲۴“،  محمد خسروی با اعلام این که تا کنون بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از مردم  لرستان برای حضور در مراسم بزرگداشت اربعین شهادت امام حسین علیه‌السلام در کربلای معلی ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: عزاداران با در دست داشتن گذرنامه معتبر و ویزا قبل از سفر اقدام […]

467468به گزارش پایگاه اطلاع رسانی “گفتار ما ۲۴“،  محمد خسروی با اعلام این که تا کنون بیش از ۳ هزار و ۵۰۰ نفر از مردم  لرستان برای حضور در مراسم بزرگداشت اربعین شهادت امام حسین علیه‌السلام در کربلای معلی ثبت‌نام کرده‌اند، افزود: عزاداران با در دست داشتن گذرنامه معتبر و ویزا قبل از سفر اقدام کنند تا مشکلات قانونی برای خود و دیگران ایجاد نکنند.

وی افزود: سامانه سماح به نشانی  SAMAH.HAJ.IR   آماده ثبت‌نام از علاقه‌مندان به حضور در آئین پیاده‌روی مسیر نجف تا کربلا در اربعین حسینی است.

مدیر کل حج و زیارت لرستان تأکید کرد: شهروندان می‌توانند با مراجعه حضوری به دفاتر زیارتی و دفاتر پستی مجاز ضمن ثبت‌نام، تمامی مراحل درخواست و صدور ویزای کشور عراق را از طریق این دفاتر پیگیری کنند.

وی گفت: ۳۴ دفتر زیارتی مجاز و ۱۶ دفتر پستی در مناطقی از استان که دفاتر زیارتی ندارند مستقر شده است و آماده ثبت نام از علاقه‌مندان حضور در این مراسم هستند.

خسروی افزود: با هماهنگی استاندار و نامه‌نگاری‌های انجام شده، پیگیری می‌کنیم امسال دفتر موقت کنسولی سفارت عراق در لرستان نیز مستقر شود تا مردم لرستان مجبور نشوند برای درخواست ویزا با سایر استان‌ها مراجعه کنند.

وی تهیه ویزا برای حضور در این مراسم را قطعی و اجباری اعلام کرد و گفت: امسال هزینه صدور ویزای عراق چه به‌صورت فردی و چه به صورت گروهی ۴۰ دلار تعیین شده است.