مسئولان باید صدا و مطالبه مردم پلدختر را بشنوند
مسئولان باید صدا و مطالبه مردم پلدختر را بشنوند
امام جمعه پلدختر در خطبه های نماز جمعه عنوان کرد: مسئولان باید صدا و مطالبه مردم پلدختر را در خصوص موضوع تصادفات جاده ای بشنوند.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، حجه الاسلام سید محسن موسوی در خطبه های نماز جمعه پلدختر افزود: محور پلدختر_خرم‌آباد در سیل فروردین ماه سال ۹۸ طعمه سیل شد و در نقاط زیادی با آسیب جدی مواجه گشت که از آن زمان تاکنون مسئولان ارشد کشوری و استانی بازدیدهای زیادی از این محور به عمل آوردند.
وی گفت: وزراء زیادی در دولت سیزدهم از جمله وزیر کشور، وزیر ارشاد و دیگران به پل‌دختر سفر کردند و در سفر رئیس جمهور به لرستان نیز تکمیل و تسریع در پروژه محور پلدختر_ خرم‌آباد مصوب شد، اما تاکنون اقدام عملی در این رابطه صورت نگرفته است.
موسوی گفت: مصیبت‌هایی که بر اثر تصادف‌های جاده‌ای به مردم سیل‌ زده و رنج‌ دیده پل‌دختر وارد می‌شود سزاوار نیست.
خطیب جمعه پلدختر افزود: مسئولان باید صدا و مطالبه مردم پلدختر را بشنوند که نمی‌خواهند دیگر بر اثر نامناسب بودن محور پل‌دختر_خرم‌آباد، عزیزان خود را از دست دهند.
وی تصریح کرد: کارگاه‌های راه‌سازی در محور چهارخطه پل‌دختر_خرم‌آباد، از جمله فعالیت قطعه چهارم در منطقه مورانی، به دلیل کمبود اعتبار و بودجه تعطیل شده، مگر دولت چه کسری بودجه‌ای آورده که باید کوزه‌اش در این محور بشکند!