استاندار لرستان بمناسبت روز خبرنگار عنوان کرد:

خبرنگاری حرفه‌ای سخت، لطیف و دقیق است

۱۷مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگاری از دیار لرستان است و روز خبرنگار بدین سبب برای فعالان عرصه رسانه در استان خاص تر می شود.

به گزارش پایگاه خبری گفتار ما ۲۴، روز خبرنگار امسال مصادف با عاشورای حسینی است که ملکوتی ترین پیام را در امتداد زمان منتقل می کند و پیام‌رسان این واقعه کبریایی یعنی «عقیله بنی هاشم » زینب (س) است که پیام کربلا را علی رغم سیل تحریف‌ها به تمام و کامل و صحیح و مفهوم، به پهنای ابدیت منتقل و وسعت بخشید.
آری گرچه پرستاران مفتخرند به اینکه روزشان به زینت نام «زینب کبری» آراسته است، امااگر خبرنگاران نیز ادعای زینبی بودن داشته باشند، سخن به گزافه نگفته بلکه زیبا گفته اند.
خبرنگار می بایست به کمالات اخلاقی آراسته باشد.۱۷مرداد سالروز شهادت شهید محمود صارمی خبرنگاری از دیار لرستان است و روز خبرنگار بدین سبب برای فعالان عرصه رسانه در استان خاص تر می شود.
اینجانب ضمن خداقوت به همه اهالی رسانه و تلاشگران عرصه آگاهی بخشی و اطلاع رسانی،امیدوارم به برکت این ایام، رسانه های ما ذیل مفاهیم درخشانی همچون روشنگری،تبین گری و مطالبه گری صادقانه، در راستای ساختن لرستانی آباد و در خور بزرگی مردمانش،در حرکتی مستدام و متعالی باشند.